Přátelství, láska, zrada a boj o holý život. Budoucnost je teď v sázce a naše mladé hrdiny čekají ve velkolepé závěrečné řadě těžká rozhodnutí i nečekaná odhalení. (Netflix)

iXtr3m3 odpad!

Štyri série to pozerám s dcérkou a fakt sa jej to páčilo, ale kvôli tej zasranej a skurvenej Netflixáckej LGBTQ+ agitke, ktorú tlačia aj do reklamy na pečivo, už mi došla trpezlivosť. Je mi ukradnuté, že budem za homofóba, dcérka má osem rokov a ja jej nebudem tlačiť do hlavy tieto svinstvá. V tvorbe pre dospelých to môže byť OK, ale v tvorbe pre deti? Je-be vám v tom Netflixe už? Neexistuje snáď už ani jeden nový výtvor, či už seriál, alebo film, kde by sa LGBTQ nerozoberalo. Rozoberáte to tak často, ako sa to ani v skutočnosti nedeje. Pcháte multikulti do histórie, kde to nikdy nebolo ála Bridgertonovci a iné vygrané diela. Pcháte LGBTQ do všetkého. Predplatitelia vám ubúdajú, prečo asi? Lebo robíte veci pre svoje skur-vené vedenie a nie pre ľudí, ktorí si niečo žiadajú. Určite je skupina, ktorá si žiada aj takéto veci, ale určite to nie je väčšina, aby to bolo zakompované fakt aj v upútavke na prací prášok. Fuck Netflixácka detská tvorba, skončil som s ňou na nejaký čas a dobre si vopred rozmyslím, čo a či vôbec si niekedy ešte s dcérou od Netflixu pozriem. Je mi ukradnuté, aká je doba. Keď príde doba, kedy sa budú buzeranti trt-kať na ulici, to neznamená, že s tým musím súhlasiť. Keď niekto má právo na to, hodnotiť mňa za môj názor, tak ja mám právo ho mať, ten svoj názor, toť vsjo a kto s tým nesúhlasí, nech si vyserie oko. ()

348

Proč??? I když jsem dospělý tak seriál byl super odreagovačka. Ale při první zmínce o lesbickém vztahu v pohádce, což tento seriál je, mi bylo smutno, kde se svět začíná posouvat. Nechápu proč díly do 4 série byly o dinosaurech a kamarádství a najednou v 5. sérii pletou tuto tématiku do prostředí, kde je to úplně ale úplně mimo…. Do 4 serie 5*, 5 serie 1* ( a to jen pro dinosaury). ()

Blazkowicz

Už mi to přišlo zbytečně natahované, ta spousta dílů mě moc nebavila. Ani to nebylo zajímavé, takové přešlapávání na místě. Kenjiho teda zazdili pěkně, úplně ho tady zkazili. Choval se jak idiot. Bida, ale nebylo to nejhorší. Teda jen do chvíle, než z nějakého pošahaného důvodu museli do příběhu nasadit lesbickou linku. To si děláte prdel ne? Do "dětského" seriálu? Kdyby to bylo zaměřené na dospělé publikum, tak budiž. I tak ale koho to zajímá. Má tady jít o dinosaury a ne o muckání dvou holek. Hnus. Plně souhlasím s ostatními recenzenty. Na výsledné hodnocení to nemá vliv, ale jinak bych dal odpad. 3-* ()

• Ve 14. minutě Lewis Dodgson nalezl nádobu, při jejíž ohledání prohlásil, že by se mu tohle před 25 lety vážně hodilo. Jedná se totiž o modifikovanou nádobu na holicí pěnu značky Barbasol, ve které měl Dennis Nedry v původním Jurském parku (1993) dovézt ukradená embria. Byl však přepaden dilophosaurem a nádoba tak zůstala v džungli. (HERGImanCZ)
  • V 6. minutě, kdy si Kenji povídá s Brooklynn na sedačce, má v oddáleném záběru vousy, v přiblíženém už ale ne. (Ondra.Simmer)