B!shop

Moje hodnoceni se tyka pouze kratkejch filmu o Simpsonovejch, ne cele show, ktere jsem nevidel ani jeden dil. Nevim, jesli jsem videl vsechny Simpsonovske kratasy, ale videl sem jich 48, pricemz kazdej dil ma neco mezi jednou a dvema minutama. Skoda je, ze se tyhle dily zachovaly v dost spatny kvalite a hlavne, ze to neni dabovane. Co se tyce animace, tak je jeste horsi nez v prvnich dilech serialu, ale je svym zpusobem roztomila. Jinak zde vystupuje hlavne rodinka Simpsonu a az na par vyjimek se dej odehrava v dome, ze Springfieldu neuvidime skoro nic a vedlejsich postav je tu tak 5 maximalne, navic naky divny, ktery v serialu nejsou. No a ted k samotnejm dilum. V kazdym jde v podstate o jeden napad rozvedenej na plochu okolo minuty - xichty, krkani, foceni, deda, vanoce, dudlik atd. a i kdyz to samozrejme kvalit serialu nedosahuje, me to prislo az na par vyjimek docela vtipny. ()

danecek24

Zlatý Glóbus - cena (1) - 45. ročník (za rok) 1987 - *Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Tracey Ullman + nominace (2) - 46. ročník 1988, 47. ročník 1989 - Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Tracey Ullman ()

MarekT

Stejně jako B!shop hodnotím pouze krátké pilotní klipy rodiny Simpsonových. Z toho, co jsem viděl, se mi zdá, že se Matt Groening & co. teprve hledá a humor je zde kolísavý, tj. někdy je dvouminutovka geniální a někdy prošumí jako vánek. Naštěstí už v první sérii tvůrci hodně nedostatků odstranili a začala ta zábava, jak ji známe dnes. ()

MyrnaAlec

Za třetí řadu (k vidění momentálně na HBO GO) plný počet ! Vtipnější a trefnější parodie světových státníků nikde nenajdete. Za mě vede Angela Merkel a její sexy načechraný sestřih. ()