Jack udělá spontánní rozhodnutí. Mel si neví rady s tím, jak vyrukovat s překvapivou zprávou. Doktor má plnou hlavu starostí a Kazatel se potká s Paigeinou kamarádkou. (Netflix)

vydumnica

Komentár obsahuje SPOILERY!!! Hmh, aká svadba a aké baby? :-) Žiaden pohreb, to sedí. Dosť predvídataľné ukončenie série, no napriek tomu nechýbalo napätie. Po scénaristickej stránke trochu prehnané (spontánne rozhodnutie Mel ohľadom IVF - Jacka z toho úplne vynechala!!!) nereálne (proces IVF je určite dlhší ako 2 dni!!! a ďalšia vec a asi najväčšia chyba Season 3, na Charmaine by už tehotenstvo bolo dávno poznať, je niekoľko mesiacov tehotná a čaká dvojčatá!!!!) ba miestami až pritiahnuté za vlasy (Preacher, Paige a Christopher - to už nedáva zmysel a je to viac otravné ako zaujímavé!!!) ale aj tak ma to bavilo🙂. Chápem, že kvôli COVID opatreniam museli na poslednú chvíľu upravovať celý scenár, teda všetko čo nejako súviselo s Hope. ()

chrispe

:D :D :D Na konci jsem se rozesmála tak, že jsem se málem udusila. To víte, rýmečka, kašel jak tuberák. Tohle prostě nevymyslíš. SPOILER!! Fakt mi chcete říct, že si po x měsících nakráčíte na reprodukční kliniku a oni vám ještě v týdnu dají termín a jdeme na to? Tam se hodně kopou do zadku, že? Nehledě na to, že rozhodnout se během pěti minut jen proto, že ti to nakuká momentálně emočně velmi labilní ségra, která si tě tím chce jen přitáhnout znovu domů, není to, co by si člověk představoval u silné ženy, jak doktor Mel vykresloval. /// Hele... Prostě čeho je moc, toho je příliš a tohle tvůrci už fakt přepískli. ()