Blood Vessel

Někde v severním Atlantiku – konec roku 1945. Záchranný člun s několika přeživšími se zmítá na otevřeném moři. Už dávno jim došlo jídlo i voda a šance na záchranu se každou hodinou zmenšují. Jejich jedinou nadějí se zdá být opuštěná nacistická loď, která se bezcílně plaví oceánem. Jenže... (Veto_01)

drkaldj

Tady nechápu tak nízké hodnocení. Je tady spousta jiných které mají vyšší hodnocení a stojí za nic. Film není dokonalý ale rozhodně ani tak špatný. Co je na filmu slabší je celkový námět který není nijak originální a sám o sobě zní jak z klasického céčkového filmu. Pokud jde o scénář, je překvapivě dobrý. Postavy mají každá svůj příběh. Celkově je film přímočarý, ví co chce divákům ukázat a nejsou zde zbytečné odbočky. Triky jsou na dost dobré úrovni a všechno vypadá dost hmatatelně. Herci docela obstojní (poznal jsem pouze Alyssyu S. z seriálu Vikingové) což na menší film s menším rozpočtem z Austrálie od studia o kterém jsem nikdy předtím neslyšel je dost překvapivé. Režisér si vedl zde dost dobře. Je to zkrátka béčkový horor který je dost slušně natočený a to celkově na poměry béčka. Za mě docela překvapení v dobrém. ()

Shakers

Nevadia mi Béčkové príbehy, mám náckov a ľúbil sa mi tento príbeh, kde partička preživších (Brit, Rus, Australan a zopár Amíkov) narazí na opustené loď, keď sú všetci mŕtvy a nikto nevie čo sa stalo. S dokumentov a zamknutých kajút postupne zisťujú, aký poklad si to milý Adolfko v Rumunsku vykopal. Úvod je podobný viacerým záhadným krvákov a taká legendárna Carpenterova Vec je na tom podobne, akurát má oveľa lepšie postavy, zaujímavejších hercov a strhujúcejšiu akciu. Oceňujem využitie praktických efektov a to, že sa akcia držala pri zemi a žiadne vizuálne orgie neponúkla, keďže na to nemala ani rozpočet. Ako je jednohúbka fajn, ale mohlo to byt oveľa lepšie. Tak či tak som sa nenudil a dokázalo ma to zaujať. 60% . 3* ()

Big Bear

,,Jak se řekne rumunsky - kolik je dole Nácků? '' ---- Ani horor, tím méně válečný je tento film . Už když válečných snímků znalý divák kouká na obsazení záchranného člunu, kde chyběl jen zástupce letectva a zástupce Inuitů, je mu jasné, že kouká na béčko. Jinak tam byli všichni. Brit, Australák, Amík, Ivan... V tom jej následně utvrdí německá loď rozsvícená jak křišťálový lustr. Nevím k čemu by bylo dobré upírům si koledovat o britské nebo americké torpédo či nějakou tu pumu z hlídkujícího Liberátoru či PBY. Je to podivná shoda, ale nedávno jsem viděl něco podobného. Jmenovalo se to Death shop (1980) a také to byla australácká věc. Říkal jsem si u toho, že za těch 40 let film opravdu vyčpěl... že možná kdyby to natočil někdo dneska, bylo by to ke koukání. Po tomhle filmu trochu měním názor. Ono asi záleží kdo to točí a jak. Nezastírám, že některé věci na lodi nebyly nezajímavé a samotná zápletka s nákladem z Transylvánie nebyla špatná. Co bylo super, byly ty rakve. Bohužel masky Krapusáků moc upírsky nevypadaly i když jsem tam tu snahu napodobit v obličejích ta roztomilá noční zviřátka cítil. Jako béčko film začal a jako béčko skončil. Dávám za dvě baňky svěcené vody a modlím se britské zachránce. * * ()

oveckaoa

7 lidí se plaví na člunu, který zůstal z spojenecké lodi, kterou potopily nacisté. Jednoho dne narazí na nacistickou loď plnou mrtvol s 3 upíry a snaží se přežít. Problém je v tom, že postavy jsou nezajímavé máme zde černouška pokud se nepletu kuchaře odborníka na řízení lodí pak ženskou zdravotnici Rusáka pak ještě jakéhosi anglického špiona a dal si nevzpomenu zhruba 20 minut před koncem jsou jen zhruba 3 přičemž si vzpomenu maximálně na smrt 2 a ani to není žádné terno konec už je klišé. Námět je dobrý zpracování horší a herci příšerní. ()

Rockerman

Všechno začíná jako nějaký vtip ( EvilPhoEniX má pravdu). Američan, Australan, Angličan a Rus jedou na nafukovacím člunu. To jsem ještě netušil, že to jako vtip bude i pokračovat. Chce to odvahu natočit v roce 2019 takový horor. Vkládal jsem do něj velké naděje, ale takového hororu bylo možno se bát tak před padesáti lety. Masky vampýrů vypadají jak z maškarního bálu, tak byly "děsivé" ! Velké zklamání. ()