Fry zjistí, že má na zadku vytetovaného Bendera. Netuší ale, že nevinný obrázek může mít celovesmírné následky... (TV Prima)

HellFire

Big Score není nic jiného než celovečerák rozdělený na čtyři části, jehož kvalita výrazně zaostává za předchozími díly všech čtyř sérií. Při sledování jsem měl pocit, jako bych se ani nedíval na Futuramu. Vtipy nikde, postavy se chovají podivně, příběh je neskutečně zamotaný... Aspoň už vím, kde se Tim Miller inspiroval, když točil nového Terminátora. Bender vynořující se s bouchačkou v ruce z oceánu jakoby Arnoldovy z oka vypadl. ()

LachtanShows

Všechny tyhle kompilace jsem viděl už před x lety jako celistvé, ani jsem nevěděl, že rozkouskovaně tvoří jednu sérii. Mile rád jsem si ale snahu o záchranu vesmíru připomněl a nebude tomu jinak u dalších příběhů, rozdělených do vícero epizod. ()

• E-mailová adresa Amy Wong je awong@marslink.web, Zoidbergova je zoidberg@freemail.web a Benderova bender@ilovebender.com. Adresy Amy a Zoidberga jsou falešné, ale web ilovebender.com byla skutečná propagační stránka seriálu. (Epistemolog)
  • Časový kód v Benderově tetování je tvořen šesti sloupci binárních číslic. První tři sloupce ukazují binární formu čísel 1 - 6. Poslední tři sloupce jsou jednoduše stejné číslice jako první tři v opačném pořadí. (Epistemolog)