Třináctidílný americký seriál pojednává o partě mladých lidí z předměstské části Heights, která dala jméno jejich rockové kapele. V seriálu se řeší problémy a radosti lidí na počátku dospělého života - lásky, rozchody, zaměstnání, rodiče, nečekané těhotenství a podobně. A hlavně se vše točí kolem hudby a jejich kapely. Seriál nabízí plno hudby a videoklipů. (Sifaka)

Jara.Cimrman.jr

Byli mladí, krásní, měli smíšenou kapelu a mlátili s nima hormony. Já jsem byl taky trochu mladej, ne až tak krásnej, snil jsem o smíšený kapele a sexu se saxofonistkou Ritou. Vzpomínám na to rád a i když jsem to už dlouho neviděl, tak klípek How Do You Talk To An Angel? si občas pustím. ()

Lacike

Taky mix Melrose Place a BH 90210. S Melrose Place to ma spolocny vek hlavnych hrdinov, ktori uz maju par rokov po strednej ale nie je to tak absurdne prekombinovane. Ma to naivnu rodinnu atmosferu aku mala prva seria BH 90210. Vsetky postavy su kladne. Nejaky zaporak sa objavi len v jednej epizode. To co spaja celu partu je to, ze maju spolocnu kapelu, takze na konci kazdej epizody zahraju jednu pesnicku, ktora ma tematicky blizko k tomu, co sa odohralo v epizode. Herecke obsadenie je priemerne. Sice celkom sympaticke a postavy si ma nakoniec ziskali, ale chybali ma ten nejake pekne zenske. Serial zrusili po 13. epizodach, ale je celkom zmysluplne uzavrety a na konci nas necaka ziadny sokujuci cliffhanger, takze sa to da aj po rokoch sledovat ako roztomilu retro miniseriu. 6/10. ()

Alementina

Na tu dobu velmi prijemnej serial s prijemnou hudbou, kterou jsem si i z TV nahravala :) Bohužel si nemuzu vzpomenout, pod jakym ceskym nazvem tehdy bezel :( ()