Erik dostal od otca auto. Jediná podmienka je nejazdiť mimo mesto, a tak vedie prvá cesta celej partie na koncert, samozrejme, práve mimo mesta. Cestou sa staré auto pokazilo. Našťastie mechanik je ochotný miesto peňazí prijať dva lístky na koncert. Kto z partie sa obetuje? (Patrik200s)

subic

Eržik hned v prvním díle dostává od rodičů starý kombik Oldsmobile Vista Cruiser a o tom to vlastně taky je... udělali mi nesmírnou radost, že to zase po letech opakují a vážně jsem se na to těšil, je to fakt k popukání. Hned u úvodních titulků jsem řval. ()

cheyene

Jsou sitcomy, které mají strašně silné pilotní díly, namátkou třeba Dva a půl chlapa, Doktor v domě, Taková moderní rodinka či Alf. Zlatá sedmdesátá jsou pro mě po zhlédnutí první části spíše velkým otazníkem, zda je naděje, že se mi tento seriál zalíbí... uvidíme. Šanci mu dám. ()

MM_Ramone

V priebehu rokov 1998 až 2005 bol natočený americký komediálny televízny seriál "Tie roky sedemdesiate..." (That ´70s Show). Bolo vyprodukovaných osem sérií, ktoré dohromady obsahujú dvesto samostatných častí. Výborné spracovanie, kvalitní herci, zábavné scenáre, štýlový soundtrack, úžasný retro námet. Eric Forman, Donna Pinciottiová, Jackie Burkhartová, Michael Kelso, Steven Hyde a Fez. To bola partia, s ktorou som sa nikdy nenudil. Zažil som s nimi mnoho zábavy. Všetko sa to začalo dvadsiateho tretieho augusta roku 1998, keď televízna spoločnosť FOX odvysielala prvú, úvodnú, pilotnú časť (That´70s Pilot). Hneď na začiatku sa podarilo tvorcom tohto sitcomu navodiť atmosféru sedemdesiatych rokov. Dej sa odohráva v roku 1976 vo fiktívnom meste Point Place v štáte Wisconsin. Eric Forman dostane od rodičov ich staré, ojazdené auto. Spolu so svojimi kamarátmi v ňom vyrazí na rockový koncert. **** ()