Živořící nashvillská písničkářka Shayna Cooková (Jessy Schramová) se chystá vzdát své kariéry a vrátit se do rodného městečka Silverado, právě když má začít místní hudební festival. Náhodné setkání s plodným skladatelem Gradym Connorem ale všechno změní. Grady se snaží napsat píseň pro hvězdu country hudby Duka Sterlinga a Shayna se zdá být dokonalou partnerkou, která by mu s tím mohla pomoci. Shayna a Grady se sblíží a záhy se do sebe zamilují, zatímco pracují na společné milostné písni. Když se však Shayna setká s Dukem, zpěvák spatří její hvězdný potenciál a požádá ji, aby na festivalu zazpívala jako jeho předskokanka. Ačkoli to vypadá jako životní příležitost, konfliktní minulost Duka a Gradyho ohrozí všechno, co Shanya s Gradym společně vytvořili. (HBO Europe)

Heywood

Trochu přeslazené a zpěv hlavní hrdinky mě tedy vůbec nechytal. Ale je vidět jak náhodné jsou kariéry a jak často do té profese studia valí své špinavé zisky. Ostatně na MTZ je to názorný příklad. Pokud dnes popík se na You tube nazývá undergroundem..,, co dodat.  Měřítko uměleckosti film nesnese, ale díky za každou romantiku, která je koukatelná. A tahle (ten střih je ovšem hrůza) nakonec byla a tak 50% se přiřknout dá. ()

Likan7

Buď jsem dlouho neviděl žádný film od Hallmarku, nebo je Country v srdci jednoduše celkem fajn stravitelná jednohubka s příjemnou herečkou v hlavní roli. Je to stále Hallmark, takže doslova po 5 minutách víte konec, a ono to tak světe div se i skončí, ale je to takový nenucený, příjemný, všichni jsou sympatický a hezký a i když za 14 dní o tom nebudu vědět, šlo to. ()

imaginer21

Typický Hallmark. Nenápadité dialogy, všudypřítomný "emericky" šroubovaný optimismus, prakticky nevýrazní herci. Good-feeling fajn, ale jestli chcete o mnoho levelů lepší romanci v pozadí vzniku hitu na zakázku, dejte si Hudbu složil, slova napsal. Tady vás nadchne snad jen pěkná venkovská výprava a celkem sympatická Jessy Schram, která vám mohla v paměti utkvět spíš jako ta blonďatá manželka Chrise Pinea v akčňáku Nezastavitelný. ()

Arsenal83

Kto má rád country alebo ktorého oslovujú romantické príbehy z Prima Love, tak sa v tomto nájde. Film neznesie nároky na vyššiu kvalít ani na lepšie herecké výkony, ale pre také domáce paničky to môže byť fajn oddychovka napríklad k žehleniu. ()

Fanita

Spoiler: Trosku mi nedava zmysel, ze festival je na jej otca farme a zalozila ho jej matka a ona je nadsena, ze dostala VIP pas az potom, co stretne slavneho spevaka a on ju pozve spievat na stage? Vsak nejako malo je tam toho rodinkarstva, ziadna protekcia? Jej rodina zalozi festival na ich pozemku a ona tam nikdy nespievala a nikdy nemala vstup do zakulisia? To sa mi trosku nezda... ()