Jupiter

• Nemecko Jupiter
Krátkometrážny / Dráma / Sci-Fi
Nemecko, 2019, 14 min

Země spěje k zániku. Nesmělá Lea má ovšem šanci následovat své rodiče a připojit se k další formě života na Jupiteru. Rozhodnutí ovšem musí přijít rychle, protože kometa se blíží… Sci-fi snímek vypráví o dospívání v extrémních podmínkách. (Brněnská 16)

JohnCZ

Technicky a vizuálně dobře provedený dramatický kraťas se sympatickou a za tu chvilku slušně prokreslenou hlavní hrdinkou, ale předvídatelným průběhem, u něhož asi úplně nedokážu určit pointu. Popisek je úplně mimo. ()

blackJag

Souhlasím, že popisek tohoto krátkometrážního snímku  je opravdu mimo... Děj mi vlastně přišel srozumitelný, stejně tak pointa - viděl bych to na klasickou sektičku blbečků, kteří si "obyčejný" vesmírný jev vyložili po svém a rozhodli se to zabalit sakumpikum, tedy i s potomstvem, které jaksi ztratilo poradní hlas. V tomto směru vidím závěr jako vyloženě pozitivní :) ()

Dawe2

Vědět trochu více, bych si jako divák přál ... Navíc u krátkometrážního filmu bych očekával našlapaný děj, tady je to v třináctiminutivé stopáži nuda, skoro nic se neděje, nic se nedozvíme a skoro nic se nestane :-D. ()