Po příjezdu do Ciudad de México se manželé Foxovi pokusí spojit s Allieho tajemným kontaktem, zatímco děti se dostanou do potíží. (Apple TV+)

kenkaku

Mexické dětičky jsou lepší než GPS. Hitman je ukázkový simpaťák (ten vytáhl hodnocení z odpadu). Zbytek prostě nemá žádnou logiku. Díky tomu, že motiv se dávkuje po kapkách (a stejně mu moc nevěřím), je mi prakticky jedno co se jim děje a dokonce jsem se přistihl, že hitmanovi fandím (alespoň ty dvě nezletilé dutiny by vyřešit mohl). ()

castor

„Jen neklást otázky a poslouchat!“ Zhruba tak se cítí a vnímají otcovo počínání děti i po přesunu do Mexika. Beru všechno, a je na tvůrcích, jakou cestou se vydají. Ovšem pokud se rozhodnu, že středobodem vyprávění bude vývoj ústředních tajuplných hrdinů, musím si za tím stát. Jenže rodinné vztahy žádnou zajímavou proměnou během cesty neprocházejí (trochu zajímavá je jen dcera Dina kritizující nebezpečnou posedlost svého otce). A jinde už není moc kde brát. Utahaný díl, kterému ani povedené záběry z dronů nepomůžou. ()