Nikki Glaser: Bangin'

Nikki Glaser

Účinkujú:

Nikki Glaser

Necrotongue

Nikki Glaser je další komičkou, na níž jsem narazil v pořadu The Fix, a překvapilo mě, jak dobře jsem se bavil, protože ve zmíněném pořadu na mě až takhle dobře nepůsobila. Ženský pohled na sex a felaci zvlášť byl vtipný a odvážím se tvrdit, že pro nejednoho diváka i poučný (i když je mi podle jednotlivých hodnocení jasné, že si Nikki Glaser evidentně dovolila až příliš). Cením si i toho, v jaké rovině se speciál po celou dobu držel, protože mohl bez problémů sklouznout do skrytě nenávistné feministické tirády. Nestalo se a já jsem si to užil. / Poučení: Když dokáže dobrá komička vytočit tolik chlapů, aniž by sáhla k urážkám, je jasné, že umí. ()

drake31

Nikki Glaser je komička ktorú mám rád. No po jej hodinovom stand-up vystúpení som si uvedomil, že ju mám rád len v malých dávkach ako napr. 5-7 minútových klipoch na YouTube. Sám osobne rozprávam sexuálne vtipy. Mám ich v talóne toľko, že moja studňa tejto nezmyselnej múdrosti nikdy nevyschne. No počúvať ich hodinu v kuse, mi dalo zabrať. Nikki má charizmu, no po pätnástich minútach som už mal dosť, obzvlášť keď som pozeral polhodinu predtým fantastický stand-up Mo Gilligan: Momentum, ktorý ponúkne viacej na poli tém a zábavy. Nikki tam mala skvelé vtipy, nehovorím, že nie, no chcelo to trošku prestriedať, oživiť, a nemleť stále o tom istom. ()

HenryIvan

Prípad „ komičky “, ktorá nepozná iný spôsob ako zaujať publikum než znížiť sa na úroveň najoplzlejších, nazvyme to mužských vtipov, ktoré ani nie su vtipné. V podstate prerozprávané porno, ktoré po pravde ani nie je dobré. Ani som to nedokázal dopozerať. Pocta a papier na hlavu človeku, kto toto v zdravý dopozerá. ()