Mladá rodina cestuje autom, otec však robí nebezpečný manéver a provokuje pomalého vodiča minivanu. Ten sa naštve a minivan ich začína prenasledovať. Obyčajný rodinný výlet sa mení na boj o život. (Jadro)

septic odpad!

Takhle příšernou sračku aby člověk pohledal. Stupidita z toho sálá, že jsem se pokoušel spáchat harakiri čokoládovou tyčinkou. Hrozně jsem si přál, aby tu dementní rodinu nasekal na malé kousky. A když už to vypadalo, že z těch uječených kreténů někdo zhebne, tak vyskočí závěrečné titulky. Jebat takový film ()

tron

Je pravda, že cesty sú plné šoférov, ktorí tam nemajú čo robiť. Nie je nič horšie, ako na takého blbca natrafiť mimo auta; vtedy vie situácia prudkým spôsobom vyeskalovať. Problém tohto filmu je v tom, že má mimoriadne hlúpy scenár. Taký hlúpy som už dlho nevidel. Postavy sa správajú tak hlúpo, až sa mi zastavoval rozum nad ich správaním, nad ich hlúpymi rozhodnutiami. Rovnako hlúpo však konal aj ústredný záporák, ktorý síce má čo-to do seba, ale inak veľa inteligencie spolu s hlavnou rodinkou nepobral. Takisto oceňujem „úžasnú“ prácu polície. Zapojenie starých rodičov do deja znížilo beztak nevysokú úroveň tohto trileru. ()

b.dragonfly

Musím říct, že takhle jsem se nepobavila už dlouho. Film "Vyšinutý" v trošku jiném kabátku. Tvůrci tady určitě zapomněli doplnit, že se jedná o komedii, a v tom případě by ode mě měli celých pět hvězd! Takovou koncentraci blbců na jednom místě, to se jen tak nevidí. Stáhnuté kalhoty a hlava bouchlá dveřma při zběsilém couvání, to už jsem se chcechtala nahlas. Rodinka opravdu k pohledání. I přes všechny nesmysly ale musím říct, že si to moji pozornost udrželo a mělo to i pár napínavých momentů. Ale každý na vlastní nebezpečí! 3*/5. ()

Untentrauer

Sakra ten začátek mě bavil! Odrovnaný a nejspíš i otravný cyklista a pak následuje nervní fotřík, který je již sbalený, připravený a snaží se jen narvat rodinku do auta, aby vyrazili včas na oběd k rodičům a nejspíš se i vyhnuli dopravní špičce. Manželka kontrolující jeho rychlost a následná hádka gradující nesmyslnou, nebezpečnou a hlavně naprosto zbytečnou dopravní situací. Adrenalin, naschvály a machrování. To je každodenní situace na dálnici. Jde jen o to, jak se s tím kdo umí vyrovnat. Takže tu máme velmi známou zápletku, která musí zaujmout každého řidiče. Tento film ukazuje, jak to dopadne, když se s tím vyrovnat neumíme. Je to odstrašující případ. Ukázka šílenosti a lidské duševní slabosti. Mám rád filmy z tohoto těsta. Je to opravdu velmi zábavné a vždy aktuální. Bohužel však druhá polovina filmu je již slabší a plná scénáristických sračiček - jakoby nevěděli, jak dál. Ač by se dalo říct, že to má brutální spád, mě se to nelíbilo. Snad to bylo tím, že se vše netradičně odehrávalo ve městě a navíc za bílého dne. Asi jsem čekal nahánění po lese. Určitě mi ale vadilo neustálé utíkání před kmetem v deratizačním obleku a celková pasivita hlavy rodiny, která vyloženě bolela. Ke konci jsem měl pocit bezbřehé neschopnosti a umělé bezradnosti. Ten konec stál prostě za hovno. Ponaučení z filmu: 1. Nejezdit jako prase a nepodléhat chvilkovým návalům vzteku a emocím 2. vozit sebou v kufru auta aspoň mačetu či pajcr 3. nesrat lidi s bílou dodávkou. Já první dva body splňuji a vy? Podobné filmy: Jezero smrti.. ()

Master19

Asi už jsem dlouho neviděl žádný thriller, takže mi to nepřišlo tak špatné. Samozřejmě tu nechyběly obezličky, které jsou nutné aby se člověk dostal do podobné situace jako hlavní "hrdinové". Působivější mi přišla první část za volantem, hodně mě bavila útočná zbraň a výsledný psychedelický závěr. Už to nechci znovu vidět, což je možná v tomto případě pochvala. ()