Nedá se utéct

• Mexiko No te puedes esconder (viac)
všetky plagáty

Zdravotní sestra s dcerou opustí Mexiko, aby unikla drogové minulosti svého manžela, a pod novou identitou žijí ve Španělsku. I v Madridu na ně ale číhá nebezpečí. (Netflix)

MI-380

Při úvodních dílech nadšení z neokoukaného prostředí, nových zajímavých tváří a solidní dvojité kriminální zápletky. Poslední tři díly mi už ale připomínaly parodii. Pachatelé jasní, vytřeštěné obličeje, nesmyslný vývoj děje, polovičaté řešení. 70% ()

FIAT 500

Solidní počin, který ale nějak, na rozdíl od jiných seriálů i s méně nápaditou zápletkou, dostatečně nebaví. Zabaví, ačkoliv už v prvním díle tušíte, jak dopadne jedna ze dvou hlavních linek, stejně to tak nějak chcete vidět, respektive se k tomu prokoukáte. Jenže to je všechno. Nestrhne to, nesedíte u monitoru přikovaní a nečekáte, jak se to vyvine. Trochu tomu taky chybí gradace a vyvrcholení - ty kroky prostě tak nějak čekáte, protože nakonec už všechny někde byly použity. Je to jen solidní zábava, nic víc. A to by vlastně seriál měl být, přesto jsem v poslední době narážel na dost zajímavých kousků s přesahem toho, že to není jen solidní zábava. A No te puedes esconder k nim úplně nepatří. Takže lze to doporučit jako neškodnou zábavu na pár večerů v týdnu (jsou tam celkem pěkné lokace, španělština zní stále trochu exoticky a herci hrají docela dobře). Ale třeba jiná španělská krimi, El sabor de las margaritas, je o třídu lepší. ()

amirgal

Problém španělské kinematografie je v přežívající sentimentálnosti, pro španělského diváka, je třeba veškeré temno nějak změkčit, nejlépe romantickou popovou hudbou.Takže když se hlavní hrdinka snaží vyprostit z pout při únosu a hraje k tomu nějaký Justin Bieber, vypínám. Španělé ještě mají před sebou jakous cestu, kterou musejí urazit ... ()

zodiak217

Wow asi najlepší mexický seriál aký som kedy videl. Malo to spád, malo to náboj, malo to akciu, sympatické herecké obsadenie a hlavne zápletku, vlastne rovno dve, čo som ani nečakal. Zaujímavé dve zápletky, ktoré mali spoločne aktérov akoby dva rôzne príbehy odohrávajúce sa v jednom seriály súbežne. Naozaj dobrá práca, dokonca oceňujem anglicky spievané a veľmi dobre skladby. Ak by to neskončilo tak uzatvorene určite by som privítal aj druhú sériu. Dalo sa na to pozerať a vedelo to upútať a to je pri každom seriály dôležité. ()

yvona

Pokud máte chuť promarnit 8 hodin sledováním bandy retardů, z nichž se úplně každý usilovně snaží o prvenství v idiocii, máte skvělou příležitost :)) ()

• Natáčení probíhalo přibližně 12 týdnů a filmovalo se ve španělském Madridu, konkrétně na místech Plaza de Callao, Gran Vía, Plaza de Santo Domingo, Plaza de Oriente a Puente de Segovia. Rozpočet činil 5 milionů eur. (fiLLthe3DD)