The Crystal Calls: Making The Dark Crystal: Age of Resistance zavedie divákov do zákulisia nového sveta s bezprecedentným prístupom a odhaľuje víziu, umenie a talent potrebný na oživenie úplne ručne vyrobeného vesmíru. (DoubleFucker)

JohnCZ

Hodně nadstandardně zpracovaný making of, který diváka provede celou produkcí a ukáže, co všechno tvorba takového loutkového seriálu obnáší. A i když jsem si mnohé dokázal představit během sledování, realita je ještě daleko šílenější. Tahle produkce byl jeden obří kolos plný nadaných umělců, loutkařů, sochařů, tesařů, a obecně lidí, kteří dokázali svou vizi uskutečnit tak, aby uctili původní dílo a ještě ho rozšířili. Až jsem si říkal, že divák na té obrazovce dost možná postřehl jen zlomek toho, co pro ten seriál bylo vytvořeno, a že je to vlastně strašná škoda. ()

xmatysekx

Velmi užitečný dokument nechává nahlédnout pod ruce velmi šikovným řemeslníkům, umělcům. Vidět, jak vznikaly lokace do skvělého seriálu od první skicy přes broušení polystyrenu po česání chloupků bylo naprosto dechberoucí. Ještě více mě to utvrdilo v tom, že ten seriál je něco výjimečného. ()

Víteček

Informativní, ale pořád je to jen "Making of" a tomu prostě plný počet dát nemůžu. To už by musel být zcela výjimečný počin. Ale teda práce s a výroba takové loutky, to je řádná fuška, to vám povím, přátelé. ()