onlavu

Vůbec první díl šel, byl ok. Další už byl horší, plný nesmyslů, tak mi to přišla jako ztráta času nadále s tímto seriálem pokračovat. Škoda, vypadalo to nadějně. ()

cerdax2

Nejvetsi valku budete svadet sami se sebou, jestli se dodivat anebo si usetrit sedm hodin casu a shlednout neco jineho. S vyjimkou prvniho dilu a poslednich 10 minut posledniho dilu se vse vlece a o valce ci mimozemstanech se v podstate nic nedozvite. ()

• Když Johnatan (Stephen Campbell Moore) potká Chloe (Stéphane Caillard), tak jsou pod útokem mimozemského dronu. Chloe Johnatana stáhne pod auto, kde se mají ukrýt. Zatímco Johnatan je pod autem celý, Chloe má viditelně stín auta jen na polovině těla. Nohy má tedy mimo úkryt a dron by ji tak měl vidět. Ale nestane se. (Aporol)
  • V epizodě spěchá Jonathan (Stephen Campbell Moore) zpět za rodinou do Londýna, na ulici si v zácpě najde taxi – stříbrná Škoda Octavia kombi druhé generace, které si najme. V dalších záběrech ale jede v taxi stříbrná Škoda Octavia první generace, která s ním v nastalém zmatku havaruje a spadne do řeky. (SsgtJira)
  • Po útoku mimozemšťanů se vědkyně vydá na průzkum okolí. Když vycházejí z observatoře, jde s ní 11 vojáků. Po útoku mimozemských dronů ale tři vojáci zemřou v boji, přesto při cestě zpět s ní jde 9 vojáků, v jednom záběru dokonce 10. (SsgtJira)