Roky po katastrofálním úkolu v Balúčistánu se bývalý indický špion musí postavit své minulosti a vrátí se do vedení neoficiální mise na záchranu rukojmích. (Netflix)

Andrea1717

Tak toto sa podarilo, záver som, naozaj nečakala a to sa mi nestáva často, takže prekvapko bolo a už sa teším na druhú sériu. Emraan bol skvelý. ()

SONYAGENT

Indicke filmy nemuzete brat uplne vazne, jsou v mnohem usmevne a pusobi obcas lacine. Diky tomu Vas pokazde necim prekvapi, nadchnou a drzi u pribehu. Maji zajimave herecke talenty, nadhernou prirodu, atmosferu i nabozenskou kultivovanost, proto jsou pro nas jine a zajimave. Tento akcni thriller se sice Homelandu na mile vzdaluje, ale bavi az do konce a 7 dilu drzi napeti od zacatku do konce. ()

petikacka

S indickými filmy a seriály je to u mě tak, že buď je to totální kravina nebo mě naprosto překvapí. Což ovšem není tento případ. Není to ani jedno ani druhé. Je to prostě takový střed mezi obojím. Takže ani neurazí, ale ani nepřekvapí. Konec (mimochodem mě tedy nepřekvapil a kdo je who jsem uhodla) je připraven na další sérii na kterou, ale nejsem vůbec zvědavá...Za mě 65% ()