Ostrov se hemží policisty a blíží se tropická bouře. To ale nejsou jediné překážky, které můžou Johnovi B. překazit pokus o únik. (Netflix)

castor

Sluncem nasáklé dobrodružství jde do finále, díky bohu, chtělo by se napsat. Soutěž, kdo se zachová jako největší idiot, bude mít zřejmě víc vítězů. Jak hloupě se tvůrci minule rozloučili, tak stejně nyní začali. Agent SBI (!) to svým příletem jen korunoval. Policisté jsou zoufalí (rozuměj dělají všechno proto, aby hledaného nenašli, nicméně kdykoliv dotyčný vystrčí odněkud hlavu, hned projíždí policejní hlídka – asi aby to bylo napínavé), podivně se začínají chovat i rodiče naší party, do toho se řeší láska v týmu. A navíc se blíží bouře. Tenhle festival náhod a špatných rozhodnutí opravdu nemůže nalákat na sledování druhé série.   ()

LachtanShows

Co si budeme, cliffhangery jako kráva jsou sice skvělými marketingovými tahy, mě ale vždycky akorát nase*ou, když mám na jejich rozuzlení čekat dlouhé měsíce. Takže místo pořádné satisfakce a finálního rozuzlení jsem se dočkal epizody, se kterou nejsem stoprocentně za jedno. ()

AdamSlavik

Řekl bych, že tento díl Outer Banks je fenomén Netflixovké tvorby. Opravdu... ta práce s tou kamerou, dechberoucí herecké výkony všech herců a celková atmosféra + konstrukce dílu. Nemám slov. A těším se už na druhou sérii, kterou zkouknul co nejdřív. Jako oslovilo mě to hodně a řekl bych že se jedná o nejlepší seriál netflixu. Dávám 100% :D ()