John B. promýšlí plán úniku, protože mu dochází možnosti a nepřátelé jsou čím dál blíž. Sarah cítí, že se musí rozhodnout, na čí straně stojí. Pope podléhá emocím. (Netflix)

castor

„Svět se neřídí tím, co je správné a špatné!“ Fíííha, tohle už je průšvih. Ano, tvůrci sice neměli ambice vytvořit zlomovou podívanou, ale aspoň trochu snažit se mohli. Zástupci smetánky se chovají jako po ošklivém poranění mozku, druhá parta na tom není o moc lépe. Sarah si musí vybrat stranu a policie vypisuje tučnou odměnu, takže Johna B. teď bude hledat polovina ostrova. Výsledek dosud nevyžadoval příliš mozkové námahy, ovšem dialog přes dveře mezi zhrzeným Topperem a hlavním hrdinou o lásce předčí veškerá očekávání. „Ukázkový“ je i zásah policie, stejně zoufale dopadlo i dění v kostele. Tohle opravdu nemůže nikdo myslet vážně. ()

LachtanShows

Seriál o teenagerech pro teenagery? Ba ne, já Outer Banks přesně dle téhle šablony dlouho odsuzoval, teď jim dal konečně šanci a během několika málo dní jsem skoro u konce. Jak se to mohlo stát? Jednoduše. Seriál je prostě skvělý. ()