Sany33

Príbeh: Kristína sa chystá vykonať rituál nesmrteľnosti a Tic je jeho hlavná ingrediencia. Prevedenie: Po vizuálnej stránke nie je moc čo vytknúť. HBO do toho nalialo strašné prachy. Po logickej stránke už asi aj je. Nakoľko celý plán stavia na tom, či sa im podarí získať Kristíninu krv a ak aj nie aj tak všetci nasadali do auta a išli sa pozrieť na Ticove obetovanie. Pocity: Veta "Zobrala som kúzla všetkým belochom" absolútne pochovala všetko doterajšie emócie a iba podčiarkla propagandistický duch celého seriálu. Evidentne ho robili rasisti ale nie tý čo sú proti čiernym ale práve naopak. V Amerike si to asi nájde svoju divácku základňu ale v Európe nie sú ľudia tak úzkoprsí aby im toto vygumovalo mozog. 30% ()

Trevor

Grande finále v ktorom to Terminátor na konci zabil podstatne viac ako Pospíš Jirkášil. Tak ale s tak ojedinelým menom nebudete predsa Česku robiť hanbu iba v Európskom parlamente. Bolo by to za dva vďaka výborne zvolenej hudbe ale Terminátor tomuto pokusu o seriál nasadil kráľovskú korunu. ()