Marze

V tomto díle s Ticovou tetou Hippolytou, manželkou strýce George, zažíváme eskapistickou úlevu, když se vydávají na cestu paralelními vesmíry v duchu afrofuturistické tradice. Dojde na připomínku hudebníka řečeného Sun Ra, který se prohlásil za mimozemšťana ze Saturnu, a vyjádřil tak častý pocit černochů ze života v Americe, kam nezapadají, přičemž Afriku už si pamatují jen jejich praprapředkové. ()

Flopik odpad!

Doteraz ma ten seriál prekvapivo bavil ale čo táto časť predviedla.. Zmieril som sa s tým, že je to maximálne rasistická časť voči bielym, potom však začali riešiť feminizmus a ako je žena doma pri rodine utláčaná a muž jej vlastne bráni v rozlete no a na koniec to bola taká kravina a sprostosť no proste otras. Čo nám to malo dať ? Asi len, že bielych treba zabiť. Pozrite si len prvých 10 min a inak skip, o nič neprídete. ()

Sany33 odpad!

Príbeh: Hypolita zistila že ju Tic zavádza a snaží sa sama objasniť Georgeovu smrť. Prevedenie: Ak som v predchádzajúcej časti chválil absenciu upozorňovať na černochov. Tak v tejto si to tvorcovia vynahradili vo veľkom štýle. Čierna macata kabaretná tanečnica, čierna princezná bojovnica, čierna kolonizátorka cudzích planét.... a to som ešte nespomenul čiernych ufónov. Pocity: Ak tvorcovia chceli upozorniť na problémy čiernej komunity v USA, tak sa im darí pravý opak. Aj tak nezaujatý a nexenofóbny ľudia ako ja začínajú byť vďaka tomuto seriálu rasisticky naladený. Pravdou je že som ešte nevidel seriál, ktorý by tak velebil belochov.... preto je tento diel absolútne mimo misu. Ak by HBO radšej dalo prachy čo do toho investovalo do rozvoja černošských štvrtí bola by to lepšia investícia. 2% ()

Liberi odpad!

Nedávám odpad jen proto, že je tenhle díl silně nepřátelsky zaujatý vůči bílému etniku (a to jako fakt hodně!), ani proto, že tvůrci konečně přestali jen naznačovat, ale zcela otevřeně přes nesympatickou postavu protagonistky sdělili, že bílé je třeba zavraždit, protože si nic jiného nezaslouží. Dávám odpad kromě výše zmíněného proto, že šlo o takovou krávovinu (!), která takřka neměla děj, a byla nechtěně ani ne tak vtipná, jako spíš vyloženě trapná. Ubohé, hloupé, laciné, zaujaté. ()

Trevor

VAROVANIE: MOJE KOMENTÁRE SÚ PRE VäČŠINU UŽÍVATEĽOV URÁŽLIVÉ!!! Môžu spôsobovať nevoľnosť, úzkostné stavy a depresiu!!! Pekný odkaz na Moulin Rouge, afriamerická alfasamica mečom pozabíja niekoľko bielych mužov, pretože toto je náboženstvo a rovnoprávnosť a zopár dobrých efektov. Zo súkromných správ miestnych užívateľov už mám celkom peknú zbierku hejtu, oni tak nejako ešte stále nepochopili že sú jednými z mála ktorí čítajú cudzie komentáre zatiaľčo normálny užívateľ číta iba komentáre svojich obľúbených užívateľov. Tá frustrácia keď vynaložíš úsilie k tomu, aby si niekomu poslal súkromnú správu a dotyčný užívateľ ju iba zmaže musí byť neuveriteľná...dúfam že ani tento komentár žiadneho z užívateľov tejto databázy neurazil, nespôsobil mu traumu a nebude musieť kvôli nemu navštíviť psychiatra. ()