Bozvav

Vychutnávání rodinné pohody v bytě na manhattanské Upper East Side a connectingu na benefičních akcích střídá atmosféra nedůvěry a vykořenění, nejisté jsou si od druhého dílu dál spolu s divákem naopak hlavní postavy, ať už snímané v nakloněném nadhledu z oken výškových budov nebo v případě dialogů v reakčních záběrech z protipohledu, doprovázených častým střihem a změnou perspektivy. Vypiplaný a dynamický vizuál seriálu, bohužel narušují právě ony tolik vymazlené dlouhé záběry a místy hluchá místa, která činí děj poněkud zdlohavým. 75% ()

Necrotongue

Děj se ve druhé epizodě rozběhl tím správným směrem, příběh navíc disponoval kvalitním tempem i vyvedenou atmosférou, takže jsem neměl problém jít s hodnocením lehce nahoru. Nicole Kidman už sice překročila hranici, o níž by jí toho mohl tolik vyprávět Mickey Rourke, ale žádný anafylaktický šok mi to zatím nezpůsobuje. ()

warrenur

Clovek, ktory je rozhodeny so spachania vrazdy a psychicky na dne, by sa nespraval inak, ako ten, ktoreho mi tu viac a viac promina prave terapeutka Nikolka. Napriek okolnostiam na mna posobi otravne a ako clovek, ktory by sa absolutne nemal zivit profesiou, ktorou sa v tomto seriali zivi. Avsak vlasy i garderobu ma ukazkovu. :) Naviac, vyvoj je tentokrat predvidatelny a s Nicol odpusti, "vyosene pipiny" som videl zahrane aj lepsie. Nebyt poslednych desat minut, ked Grant "zachranoval situaciu", bolo by to ledva na dvojhviezdie. Fakt ma to prekvapuje, ale nemozem si pomoct, pred zaverecnou scenou posobila na mna cela epizoda neskutocne otravne. 40% ()

Anderton

Tak toto je už o úplne niečom inom ako pilot, The Undoing sa poriadne rozbehol a priniesol hneď niekoľko zvratov. Otázkou je, či ide o otrepané klišé, alebo poctivo premyslený triler, to sa ukáže zrejme až na konci. Trochu to spočiatku pripomenie nepodarok Before I Go to Sleep a možno aj preto tu hrá opäť Nicole, avšak toto vyzerá predsa len premyslenejšie a zrejme nás čaká viacero dejových rozbočiek. Dvojka bola nadupaná, len nestratiť to tempo aj po zvyšok série. ()

castor

Žena ve světě zvrácených mužů. Psychoterapeutka Grace a dětský onkolog Jonathan. Prachatí, vzdělaní, oblíbení a úspěšní. Elitním světem soukromě pohrdají a vtipkují o něm, zároveň k němu ovšem neoddělitelně patří. Což se nedá říct o hispánské umělkyni, která nedobrovolně zmizela ze scény. Stejně jako Jonathan, okolo kterého se objevuje spousta neznámých. A dosavadní ideální rodinný život se začíná sypat a praskat jak mýdlové bubliny. Tvůrci nicméně dál baví dynamickým vizuálem, obdivně krouží po Manhattanu i po detailech na tvářích svých postav. Uznávaná dánská autorka Susanne Bier zatím zároveň skvostně buduje atmosféru. ()