Necrotongue

Úvodní epizoda seriálu mě nikterak neohromila (proto tradiční zahájení za tři kousky), ale na druhou stranu mi nezpůsobila ani hluboké zklamání (proto tradiční zahájení za tři kousky). Opravdu mě potěšilo setkání s Donaldem Sutherlandem, které přišlo po dlouhých letech, stejně jako herecké kreace Hugha Granta, jenž byl v pilotním dílu jasně nejlepší (podle mého názoru). ()

VLADEK

Po 15 minutách podezření, že to píše někdo od Sedmilhářek, a taky že jo. Asi to ze zvědavosti dodívám, ale obávám se, že to bude utrpení - na zombie detaily Nicol se v podstatě nedá dívat. Doufám, že nám budou vysvětleny ty rádoby flashbacky - to má jako Nicol halucinace nebo jakože byla u toho, nebo u něčeho byla a u něčeho ne, blabla. ()

castor

Kdo ze světa vyprovodil tu atraktivní nánu s pevným poprsím? Nebo snad nepohodlnou milenku? Oscarová zrzka Nicole Kidman má zase smůlu. Terapeutka z horního Manhattanu musí znovu čelit „útokům“ svého protějšku. Kidman se (už poněkolikáté) ukazuje jako vzdělaná a bohatá žena, kterou její okolí respektuje, ovšem zase musí bojovat s řetězcem nepříjemných událostí. Blíží se benefiční akce pro vybrané hosty, na kterou se jejímu mile jízlivému manželovi – dětskému onkologovi – moc nechce. Prominentní je rovněž škola, kterou navštěvuje jejich dospívající syn. Na dobročinném večírku se objevuje i půvabná hispánská umělkyně z Harlemu. Nutno podotknout, že značně rozrušená. Silný a slibný rozjezd. ()

warrenur

Zaujimavy otvarak z prostredia "prachacov" s deckami na prestiznej a hlavne drahej sukromnej skole, kde si panicky organizuju fondy, drazby a hovoria o temach, ktore my, bezni smrtelnici, pozname len z televizie. Toto mi prislo absolutne nezaujimave a prilis "posh". Avsak neskutocnym zjavom v tom celom, popri rysavke Nicole, vizualne, herecky a charakterovo odlisnou postavou bola mladunka Matilda De Angelis v roli novej clenky komisie. Viac-menej sa zamiesilo na zaujimavy psychologicky krimi-pripad. Postava Nicole na mna posobila od polovice dielu, ze by skor sama potrebovala nejake to valium. :) Snad nebude ten svoj gulavy "kukuc" pouzivat pocas celej serie. Objektivne sa diel bude zrejme viac pozdavat divackam. Zatial mierne zaujatie, inak len priemer. ()

Anderton

Nedá sa nič robiť, ide o expozíciu, kde sa toho veľa nedozvieme, len sa oboznamujeme s prostredím, postavami a na konci sa dozvedáme, o čom asi celý seriál, respektíve séria, bude. Objektívne hodnotiť je tak veľmi ťažké, samozrejme kto má rád obrázky New Yorskej smotánky a tamojšieho prostredia, asi dá bez váhania 5 hviezdičiek. Ja budem opatrnejší a počkám si radšej na vývoj celej tejto vyhajpovanej udalosti sezóny. Snáď nepôjde o povestnú splastknutú bublinu. ()