Skupina svádí rozhodující boj v posledním zoufalém pokusu zneškodnit El Coca. (HBO Europe)

kery-

Finále bylo originální a přesně ve stylu celého seriálu. Nikdo přeci nemohl čekat přeefektované orgie - o tom tenhle seriál vůbec nebyl. Tento seriál byl převážně o střetu dvou zcela odlišných světů a tom dusnu mezi nimi. To se dodrželo i v tomto finále, kde narozdíl od jiných seriálů měli alespoň tu slušnost a uzavřeli dějové linky všech postav + navíc přidali neagresivní cliffhanger otevírající případnou druhou sérii. ()

xterri

Narozdíl od jiných komentujících jsem nečetla knihu a celý seriál mě bavil. Nepřišel mi vůbec nudný či bezduchý. Ale napínavý a perfektně gradující. O to větší zklamání pro mě byl poslední díl. Žádné napětí, žádné tuhnutí krve v žilách. Nesmyslná přestřelka, kdy mi umírajících ani nestačilo být líto a ten konec, jak to "vysvětlí světu"? Navíc, velká část děje v jeskyni byla v úplné tmě - co tam viděli? Škrábnul Outsider někoho? Uff... tohle si zasloužilo víc :-( ()

zdenur

Nějaký ten seriál se zmrveným koncem už jsem viděl. a že jich není málo, ale tady je to trošku jinak. Outsider začal excelentně, postupně ztrácel, v závěru se stal nesnesitelně natahovaným a nakonec vyšuměl do prázdna. Snažím se v těchto případech hledat aspoň nějaké pozitivum, ale tady nenacházím, opravdu jde jen o festival ztraceného času. ()

Najt

Konec byl dobrý, jen škoda že se ze seriálu vytratila ta skvělá temná atmosféra. Střelnice na začátku byla zpestřením, průchod temnou jeskyní taky, a došlo i na setkání s El Cocem. Ten vypadal jako Claude, takže nic extra, pak jedna rána na 3 metry z brokády a byl vyřízený. Nic nového jsme se nedozvěděli, proběhla určitá konverzace pak kamenem na hlavu a tým se vrací domů. Hlubší otázky jsme se nedozvěděli, je to škoda. Záchranou byla paranormální transformace obličeje, alespoň jeden náznak nadpřirozena. Ale jinak skvělá a dost podceňovaná epizoda. ()

warrenur

Vsetci sme ocakavali bombasticky a uspokojujuci koniec. V ten som stale dufal aj po brutalnom masakri v lese, ale zacalo sa to lamat po vstupe do jaskyne. Tak jednoducho to akosi nedavalo zmysel. ;) Nasledny coverup uz bol uveritelny a vsetko okolo toho takisto. Ta jaskynna scena mi vsak nesadla, hoci tie transformacie boli naopak peckove. Paradoxne prave na tento diel bude pozerane ako na najslabsi. ()