Zatímco ve vzduchu visí cosi zlověstného, Claude odjíždí za svým bratrem Sealem do Tennessee a Holly, Ralph, Yunis i Andy jej následují v naději, že se jim podaří setřást temnou sílu a zabránit jí tak v dalším zabíjení. Mezitím se rodině, která přijela navštívit místní festival, jen o vlásek podaří uniknout nebezpečnému setkání. (HBO Europe)

darkrobyk

Tak nějak nechápu, proč se dívá někdo, kdo je už několikátý díl otrávený z toho, že kniha není zfilmována slovo od slova, nebo někdo, kdo se už více jak od poloviny nudí. To je přeci ztráta času. Mně se líbí ono pozvolné stoupající napětí, sakra, je to psychologický příběh a ne nějaká akční divočina. Mám pocit, že uspěchaná doba mnohým nedovoluje vychutnat si pomalejší tempo, což je škoda. ONO už je ale zatraceně blízko. A i když se krmí, má stále větší hlad... Za posledních deset minut dám hvězdu navíc. ()

Najt

I když se v tomhle díle dostáváme téměř k vrcholu, tak atmosféra se moc nepovedla. Konec byl spíše úsměvný v rámci komedie, vytratila se hudba, která dominovala. Prostě špatný tah. Konečně Ralph uvěří, konečně vidíme El kuka, konečně máme jistotu teorie, ale v tomhle podání to bylo jak v parodii. Škoda. Příběhově super, atmosféra horší, ale stále to je na solidní 4* ()

zdenur

Tady jde v podstatě o to, jestli se dokážete naladit na takový malý žánrový kotrmelec. Mně to moc nejde, asi i proto, že jsem nevěděl o zápletce zhola nic předem. Lidi tady mají extázi, když po hodině tahanic na konci žere borec jelena, ale mně toto po atmosférických bombách z prvních dílů přijde jako cesta do hrobu. ()

DarweyD

Kruh se uzavírá. Po dlouhém sledování honu na lovce se konečně přibližujeme k jeho dopadení, ale ještě před koncem se budou určitě dít zajímavé věci. Knihu jsem nečetl, každopádně bych se rád zarazil nad totálním hejtem tady v komentářích, sice se nejedná o absolutně převratný seriál, ale kvalita jako celek je objektivně prostě výborná, Kamera je dechberoucí, záběry který konkuruje všem dnešním seriálům, herecký výkony jsou uvěřitelný a probouzejí emoce, vyprávění je parádní, každá scéna dává smysl, a nezdá se být nijak nevíc, či náhodná. Fakt se nestačim divit jakoby jak je dnešní svět v extrému. Když vydáte sračku jako zaklínače, každej jí hltá s hubou dokořán, že se prej jedná o jeden z nejlepších seriálů na netflixu (ani za tisíc let ne). A pak nečekaně dostaneme tohle super mega zajímavý a dechberoucí krimi-fantasy. A banda nějakejch pseudo elitářů si stěžuje, že se tam hovno děje, že nemá tušení co se děje, a že to je uplná sračka. Tak prosím se dvakrát zamyslete nad tim co ste zrovna viděli než začnete vrhat hodnocení odpad ke každýmu dílu. Myslim si, že Outsider si absolutně žádnej hejt nezaslouží, jedná se minimálně o skvěle vypadající a skvěle zahraný dílo. ()

warrenur

Sedem dielov s vybornym temnym mystery pribehom, v napati a dusnej atmosfere a potom pride s bliziacim sa zaverom takyto "uvolnovak"? Chapem, ze par vtipkov na ceste, pri tom, ako sa uberaju po stopach neznamej entity pomoze psychike, avsak cakal som menej takych momentov, hoci v mestecku je nejaky event. Prave teraz pred finale, ktore vsetci v napati ocakavame, by som tuto cast urobil primarne o gradacii a hre nervov. To ma trosku rozladilo. Stale urcite nadpriemerny diel, avsak nechapem tu "nohu z plynu". Do haja, teraz sa nam mal zatajovat dych. Dufam, ze sa to v dalsej casti napravi. Pri tak kvalitnom seriali si to rozhodne zasluzime. ()