Rodina Levinových se rozpadá, když se v předvečer voleb rozhoří násilí, konspirace a chaos. (HBO Europe)

krchopetra

Záver, ktorý ma veľmi vydesil. Zatiaľ čo predošlé diely sa pohrávali s naznačovaním, slovnými, či občas fyzickými konfliktami, politickými stratégiami a zastrašovaním, záver seriálu diváka ostro oboznamuje s krutou realitou, nie veľmi sa líšiacou od reality skutočnej histórie a života rasovo utláčaných národov v Amerike. Smutný, no veľmi poučný koniec. ()

brasek

Famózna časť, dejovo asi najlepšie čo ponúkol seriál. Skončilo to inak ako som predpokladal, ale nie som sklamaný. Historicky existujúce postavy nemohli byť skompromitované týmto fiktívnym príbehom a tvorcovia majú zadné vrátka pre druhú sériu otvorené. ()

kritkMd

Ze seriálu se vyklubal hodně dobrý seriál, ale jakoby kvalita tohoto dílu byla někde u prvního, a všichni víme že první stál za nic. Díl má více jak hodinu, ale za tu dobu se celkově nic neděje, jo ten jejich táta někde jezdí, oni se strachují, ale příběh se začne hýbat až posledních dvacet minut (!). |SPOILER| Ke konci: Neříkám že bych neměl rád happiend, ale v tomto seriálu se opravdu nehodí. Celých 5,5 epizod do nás hustí jak ta Amerika jde opravdu k fašismu, u lidí jde vidět rasismus a anitsemitismus, začínají se vypalovat synagogy spolu s lidmi a podobně. Ale jeden proslov od první dámy všechno změní, všichni co si to poslechnou se přemění na hodné a liberální američany, kteří budou volit demokratického či republikánského prezidenta. COŽE? A proč se ten konec vůbec takto stal? Já sám ani nevím, nejspíš se na to budu muset podívat znova, jelikžo jsem to prostě nepochopil. Tomu Lindberghovi snad unesli nacisti syna a přinutili ho dělat taková zvěrstva? Tak buď je ten "plottwist" úplně na h*vno, nebo to nechápu správně. Jde vidět že autoři/scénáristé potřebovali happiend, ale měli prostor jenom na 6 epizod a to pak takto dopadá.|KONEC SPOILERU| Když to vezmu kolem a kolem tak tento seriál je jeden z lepších, ale konec nic moc. ()