Slovo tloušťka se v rodině Hunterových kvůli matce Marshe bralo jako něco strašného - jako rakovina. Ztloustnout bylo mnohem horší než přijít o zaměstnání nebo o ženicha, který by Vám utekl od oltáře. Marshina posedlost po dokonalosti má ale pro její dvě dcery zničující následky. Starší Frannii nutila matka držet dietu už od malička, ale po letech vyšlo najevo, že daleko větší problémy s jídlem má mladší Shelly. Touha nezklamat a být perfektní ji přivádí s depresemi až do nemocnice mezi anorektičky a bulimičky. Ačkoli lékaři tvrdí, že nemocniční léčba je úspěšná, její sestra Frannie vidí, že Shelly je čím dál víc vychrtlejší... (oficiálny text distribútora)

kleopatra

Mnohokrát zpracované téma, mnohokrát zneužité téma. V tomto filmu však tvůrcům nestačilo popsat nemoc jako takovou, ale šlo jim i o lidi kolem, jejich emoce a vzájemné vztahy. Barbara Hersheyová zahrála chladnou matku tak, že se dceřině chování nebylo co divit. ()

WANDRWALL

Není to drama, ale tragikomedie jak nerozum snadno a rychle vítězí u člověka a nedá mu to skoro žádnou práci. Anorexie je těžká nemoc, už jsem se s ní párkrát nečekaně setkal a nebylo to nic pěkného. ()

fleker

ženský, která není schopna dosáhnout opět své porodní váhy si nemůže žádnej normální chlap skutečně vážit....nenechte se zviklat holky...ty ďolíčky ve tvářích sou fakt sexy ()

peiton

Dráma aj o tom ako by žena nemala v žiadnom prípade vyzerať !!! Anorexiu som mala tú česť vidieť na vlastné oči a neni to nič príjemné .Bludný začarovaný kruh...Pravdivo nakrútená šokujúca dráma. ()

carly

zaujímavý a veľmi dobre obsadený film. ukázali dopad choroby nielen na dotyčnú osobu, ale aj na celú rodinu. taktiež zaujímavo ukázali hnutia mysle osoby postinhutej touto chorobou a vzťahy medzi pacientkami ()