Seriál z prostředí plaveckého sportu vypráví o dospívajícím Honzovi a jeho dospělém okolí i o cestě, kterou si mladík v životě zvolí. (Česká televize)

MickeyStuma

Televizní sportovní minisérie pro mládež, námětově z oblasti závodního plavání, která je po dějové stránce plnohodnotnější, než by se kdo myslel. Co postava, to charakter a kolem každého spousta událostí, které by tu ani nemuseli být. Jako třeba scéna smrtelné bouračky. Snímek je plně zábavný a má patřičný švih. A protože se pořád něco děje, není jediného nudného místa. Vše se netočí jen kolem závodů, ale jsou zmíněny i osobní problémy. Do hloubky se však nejde, proto se to po celkovou stopáž nikdy netáhne. Je to seriál pro současného diváka poměrně neznámý a těžko říct proč. Alespoň by se současní filmaři podívali, jak se takový námětově zábavný televizní seriál dělá. ()

totleben

Téměř hlavní hrdina - herec ,se jmenuje Miroslav Patočka,asi jinde už nehrál,protože o něm není nikde ani slova. Serial jsem viděl před dlouhou dobou a tenkrát se mi to hodně líbilo,s odstupem to je lepší průměr.Doplním pro Mickey Stuma - serial nedávali, protože Dáša Bláhová v roce 1980 emigrovala na západ,V roce 1983 emigroval hlavní plavající plavajzník M.Patočka,takže tím tento serial ukončil svou existenci v TV na hodně dlouho. ()

vitekpe

Petr Tucek to proste dela jinak nez ostatni. Je to takovy dort ala pejsek a kocicka. Celkova zmatenost uz mi tolik nevadi, zvykl jsem si. Co me ale depta jsou ty postsynchrony. To studio je v tom tolik slyset. Navic pulka "hercu" jsou nejaci amateri...no masakr. Svetlym bodem pak zustava ucast Dasi Blahove, ktera je o level nad ostatnimi. ()

cariada

Zapomenutý seriál, který se nikdy ne vysílal kvůli emigraci hlavní představitelky hned po natočení. Ještě že ho ČT vytáhla z archivu a uvedla. A je velká škoda že ho nedávali už dříve. Příjemný seriál o mladých plavcích. Hlavní hrdina by mnohdy zasloužil pár přes hubu stejně jako jeho starostlivá otravná matka. V nezvykle sympatické a pohodové postavě trenéra Ježka je tu Oldřich Navrátil, obvykle hraje samorosty a burany. Skvělá je rovněž Dáša Bláhová či děda Miloš Nedbal. ()

rakovnik

Zajímavý seriál o lidech kolem mládežnickėho plavání. Celkem příjemné je obsazení, byť mladí sportovci působili trochu koženě. Nejhorší ale byl neskutečně zmatený střih. Scény podivně přeskakovaly, což působilo zmateně. Nevyužitý zůstal také potenciál některých herců, třeba Heleny Růžičkové, jako poštovní úřednice. Některé scény byly naopak zcela zbytečné, jako třeba balón. Naopak potěšil mě "road movie" díl, i letní pohoda. ()