Hra na oliheň

• Južná Kórea Ojingeo geim (viac)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (9)

Červená, zelená (2021) (S01E01)

Korejci zničehožnic vyrukovali na Netflix s neotřelou záležitostí, která sklízí jedny ovace za druhými a s takhle vysokými čísly neunikla ani mojí pozornosti. Dal jsem jí šanci a jsem ohromně zvědav, jak se to celé bude vyvíjet dál. ()

Peklo (2021) (S01E02)

Prý spíše ještě jedna poslední rozjezdová epizoda těsně před tím, než začne to opravdové Peklo. Už aby to bylo, přece jen kvůli údajnému připodobnění k Hunger Games a jim podružným jsem tady. ()

Muž s deštníkem (2021) (S01E03)

Druhá hra s “cukrovím” mi ve svém vyvrcholení přišla tak poutavá, že už jen kvůli ní musím tu hvězdu přidat. Sidestory s infiltrovaným policajtem rovněž nesmírně zajímavá. ()

Drž se týmu (2021) (S01E04)

Já se přiznám, že mi několikaminutový souboj s epileptickým nádechem pro diváka díky své hektičnosti dost vadil, byť závěr dílu s další hrou je více než epesní. ()

Férový svět (2021) (S01E05)

Kdekdo si tu stěžuje, že postavám není věnováno moc prostoru. Přitom se vedle her a peripetií mezi účastníky dostává už i na naše tajemné zaměstnance téhle zvrhlosti a to já dost cením. Jediný problém shledávám v tom, že v korejštině mi všechna jména zní stejně a asi ani do konce seriálu nebudu schopný si v nich udělat pořádek. ()

Kganbu (2021) (S01E06)

Další hustá hra, která nás dokázala vrátit do dětských let, přestože v nich nás při skončení nečekal tak krutý konec. Jsem ale rád, že jsme se zbavili pár nadbytečných postav. Ve 20 hráčích už to bude jiná jízda. ()

VIP (2021) (S01E07)

Pravděpodobně v mých očích asi ve všech aspektech nejnabušenější díl, ať už skrze nejpoutavější hru či spoustu rozuzlení, na která tak netrpělivě čekáme. ()

Bílý kůň (2021) (S01E08)

Sice kraťoučká, ale hodně výslovná část, v níž se uzavře dle mých představ sice neuspokojivě, byť očekávaně jedna postranní linka a nastaví se jasné hranice pro celé vyvrcholení (první řady?) seriálu. ()

Jeden šťastný den (2021) (S01E09)

Už jen proto, že si konec zas tak mizerné číslo nezaslouží, sem ten pětikvalt zařadím a budu doufat, že nehorázně vysoká sledovanost tohoto blesku z čistého nebe donutí tvůrce zauvažovat nad možným pokračováním. Ale i bez něj se vše uzavřelo důstojně. ()

Překonalo Prime Video od Amazonu Netflix?

Překonalo Prime Video od Amazonu Netflix?

04.12.2022

Mezi největší streamovací služby se typicky řadí Netflix, Disney+ nebo HBO Max, často se ale zapomíná na poměrně zásadního hráče - Amazon Prime Video. Pravda, je pro to několik dobrých důvodů: jeho… (viac)

Fanoušci Marvelu pociťují únavu, tvrdí nová studie

Fanoušci Marvelu pociťují únavu, tvrdí nová studie

20.11.2022

Seriál Star Wars: The Acolyte rozšiřuje obsazení

Seriál Star Wars: The Acolyte rozšiřuje obsazení

09.11.2022

Zatímco v těchto dnech na Disney+ stále ještě bojuje o diváckou přízeň Andor, což se mu podle vesměs pozitivních reakcí diváků poměrně dobře daří, mezitím už začíná i natáčení jednoho z dalších… (viac)