Hra na oliheň - Série 1 (2021) (séria)

Bílý kůň (S01E08)

(epizóda)
  • Južná Kórea 프론트맨 (viac)
Thriller / Dobrodružný / Akčný / Mysteriózny / Dráma
Južná Kórea, 2021, 32 min

Před posledním kolem panuje mezi finalisty vzájemná nedůvěra a odpor. Čun-ho práskne do bot s úmyslem zveřejnit špinavá tajemství o hře. (Netflix)

Danken07

Prečo Kang Sae-Byeok nenahlásila, že je zranená? Mali by ju ošetriť, keďže to boli oni, kto ju zranil. Za jej smrť môžu čiastočne oni. Vykrvácala by tak či tak. Toto nebola žiadna rovnosť. Jedno z najhorších odhalení aké som kedy videl. Aká pointa bola v tom, že nevolal svojim blízkym, keď vedel, že jeho brat je policajt? Prečo nekontaktoval svojich blízkych? Je retardovaný? Zatiaľ je to ten najstupídnejší charakter v tejto šow. Celý dej s policajtom, by sa neodohral, keby náš záporak nebol stupídny. Nikto by na nič neprišiel. Prečo nikomu nezavolal, a prečo nezaplatil nájom? Mohol sa z toho bytu jednoducho odsťahovať a povedať svojím blízkym, že sa sťahuje kvôli práci. Prečo vo svojom byte nechal tu vizitku? Bolo to len pre šok? Scény s našimi hráčmi zachraňujú tuto epizódu. Slabé 2 hviezdy. (3/10) ()

Wiikii

Zranění Sae Byeok je takové, že tvůrci prostě chtěli aby se ve finále setkali dva kamarádi, kdy jeden se v životě zřekl emocí pro peníze a druhý by se zřekl peněz pro  šťastný život s emocemi. Kdo vyhraje? Skončí to stejně jako s bratry Hwang Jun ho(hodný) a Hwang In ho, kde přežil ten zlý? Seriál si hraje i dobře s nečekanými událostmi, tak uvidím co se nakonec stane. ()

Anderton

Biely kôň sa vyfarbil... pekne na čierno. Je otázka, či sa správy odoslali, ale skôr asi nie, nechajme sa prekvapiť. Našťastie zmizli VIP hostia, tak neliezli na nervy. Zvyšná trojica vyzerala byť dva na jedného, ale koniec prezradí niečo iné. Vážne som zvedavý, čo všetko sa uzavrie/ dovysvetľuje vo finále, pretože si myslím, že povinné dvierka do druhej sezóny by nemali byť otvorené nezodpovedanými otázkami, aj tak tá dvojka bude. ()

honajz2

Slabá příprava na finále, u které hlavně nechápu, proč nebyla součástí finále. Teda jo, aby to mělo víc dílů, že? Zajímavá byla ta část při "večeři vítězů", ta mi přišla i napínavá, protože jsem očekával, že v tom bude nějaký zvrat a další skrytá hra - žel nestalo se tak - každopádně kromě ní a konce tam nic moc zajímavého nebylo. Fakt to šlo shrnout do 15 minut a přidat do té finální epizody... 2* ()

Marcos22

❗SPOILER "Osmý díl s poloviční stopáží se snaží diváka uhranout překvapivými momenty, které jsou však z průběhu seriálu silně předvídatelné, a tak se díl řadí obsahově k tomu nejslabšímu. Za zmínku zde stojí da Vinciho "Poslední večeře", se symbolikou Ježíše Nazaretského (456) a Máří Magdaleny (67). Jedna hvězda." 👎❗ ()

• Nůž, kterým si Frontman (Lee Byung-hun) vyndává z ramene kulku, je bezpochyby od americké značky Microtech typ Ultratech. Jedná se o tzv. OTF vystřelovací nůž. Tento nůž se v seriálu vyskytuje vícekrát. (Untentrauer)