Hra na oliheň - Série 1 (2021) (séria)

Kganbu (S01E06)

(epizóda)

Hráči před čtvrtým kolem utvoří dvojice. Ki-hun řeší morální dilema, Sang-ue volí záchranu a Se-bjok o sobě něco prozradí. (Netflix)

Qitek

Tohle jsem čekal někde u finální epizody. Předvídatelné, kýčovité (stejně tak vizuálně, jakoby se za to nestyděli) a stejně vyždímané do maxima. ()

baruss

Scenáristi absolútne nevyužili možnosť na extrémny dejový zvrat a vo fifty-fifty hre nechali vyhrať všetkých favoritov. Dokonca väčšinu z nich from behind (po tom čo už slušným spôsobom prehrávali = asi im riadne drbe). To je ako keby na MS vo futbale vyhrali všetky penaltové rozstrely favoriti. Tento seriál mohol byť jednou z najlepších olympiád všetkých čias, ale úrovňou prekvapení nedosahuje ani len zďaleka level skorumpovanej olympiády v Moskve 1980. Za tú dejovú priehladnosť a výhry dejových favoritov je na mieste nazvať epizódu slovami: S***vená Liga. ()

ghatos

Velmi kvalitně napsaný díl, kde je to o tom, jak dobře čteš pravidla a jakou máš morálku. Rozehrané hry poukazují na to, že i podvod je součástí hry (pokud to dovolíš), byť je svět olihně "spravedlivý". 83%. ()

Ludivitto

Nepíšu/nehodnotím jednotlivé epizody seriálů, nemám na to čas. Ale tady musím udělat výjimku. Naprosto mě to rozložilo. Podle mě vrchol seriálu. ()

kenkaku

Hodnocení snižuji jen kvůli té prvoplánové citové ždímačce a čitelnosti (jakmile šlo o rozdělení na páry, hned jsem měl jasno a dokonce i ve výsledku a formě vítězství). Prostě tak moc průhledná je. A protože je celá epizoda navíc natažená na jednu hru, je to prakticky nudné konverzační cvičení. A jak se vystřídají všechny možné scénáře jak duel dopadne (a žádný neopakuje). Za mě tedy scénaristické zklamání. ()

AdamesWWE

[5/10] Z môjho pohľadu doposiaľ najnudnejší diel, kde sa odohráva aj dalšia hra, ktorá vsadí skôr na psychické budovanie atmosféry, ale je to pomerne nuda. Niekedy sú dialogy okej, inokedy nezaujímavé. Ale kulisy sú špičkové. ()

Terezinka198

"No! That game is for little children." Nejsou tak náhodou všechny ty hry původně pro děti? Jen... trošku upravené, aby to diváky bavilo? Kolik do tohohle projektu sponzoři vůbec vrazili prozatím, pokud to jede přes 20 let v kuse? Baví je to? Mění se hry? Kdo vybírá, která hra bude příští? ()

LachtanShows

Další hustá hra, která nás dokázala vrátit do dětských let, přestože v nich nás při skončení nečekal tak krutý konec. Jsem ale rád, že jsme se zbavili pár nadbytečných postav. Ve 20 hráčích už to bude jiná jízda. ()

Chudobka

V této epizodě byla nálož emocí. Kuličky jsou nervy drásající hra. Pořád jsem si říkala, že vítězů by mohlo být několik, ale asi to tak nebude. Nejvíc mě dojala obě děvčata a bylo mi moc líto Aliho. Ten darebák, co ho podvedl, mě zklamal. S tím starým pánem se to dalo předvídat. Ten byl v celém příběhu proto, aby se hlavní hrdina předvedl jako největší borec.(Jména si nejsem schopna zapamatovat.) ()

warrenur

Tentokrat velmi dobra psychologicka hra, sustredujuca sa vylucne na hracov, vacsinou z nasho 10koveho tymu a ich zivotne pribehy snahy a pohnutky, opat v mnohom bezne vylucne v korejskych filmoch. Podla mnozstva nadsenych hodnoteni, je vidno, ze je to pre divakov prekvapenim. Odporucam, sledovat viac filmov z tejto krajiny. :) 80% A nas undercover-detektiv si v neznamom prostredi, ktore je prekvapujuco "slabo" monitorovane veselo "detektivci". heh ()