Hra na oliheň - Série 1 (2021) (séria)

Kganbu (S01E06)

(epizóda)

Hráči před čtvrtým kolem utvoří dvojice. Ki-hun řeší morální dilema, Sang-ue volí záchranu a Se-bjok o sobě něco prozradí. (Netflix)

unYso

I keď možno už zo začiatku vytušíte, aký bude zhruba priebeh epizódy a celkový záver hry, tak tá komplexná charakteristika postáv, vám to spraví o to ťažšie, dojemnejšie a emotívnejšie. Myslím, že viac som plakal už len pri smrti Ragnara vo Vikingoch. Podľa mňa, sa táto časť radí ako jedna z najemotívnejších epizód zo seriálov ever. ()

baruss

Scenáristi absolútne nevyužili možnosť na extrémny dejový zvrat a vo fifty-fifty hre nechali vyhrať všetkých favoritov. Dokonca väčšinu z nich from behind (po tom čo už slušným spôsobom prehrávali = asi im riadne drbe). To je ako keby na MS vo futbale vyhrali všetky penaltové rozstrely favoriti. Tento seriál mohol byť jednou z najlepších olympiád všetkých čias, ale úrovňou prekvapení nedosahuje ani len zďaleka level skorumpovanej olympiády v Moskve 1980. Za tú dejovú priehladnosť a výhry dejových favoritov je na mieste nazvať epizódu slovami: S***vená Liga. ()

Lenka.Vilka

Jak se hned obrátí lidská hlava, když to chvíli vypadá, že je rozdělení do dvojic je pro společnou hru, ale potom se ukáže, že vlastně hrajete proti sobě! A jak se pořádně lidi ukážou a jak se během hry mění, jaké zvolí strategie a jaký to má na ně dopad. To především. Ten dopad v následku toho, jak na to jdou... ()

HellFire

Začíná mě neskutečně vytáčet jedna hra – prodlužovaná. Hráči naběhnou do arény a seriálu trvá deset minut, než se vůbec začne hrát, protože mezi sebou pořád někdo mluví a něco řeší. Další hra jsou kuličky, kdy se hráči seřadí do dvojic a kdo prohraje, umírá. Některé hlavní postavy to nepřežijí, ale mě je to v podstatě jedno. ()

tomik99

Tak tohle byla doposud nejlepší epizoda. Sice se jednalo o blbé kuličky, ale mělo to emoce a konečně (a vlastně i bohužel) zemřel někdo ze známých postav. Je zajímavé sledovat, jak se z hodných lidí postupem času vyklubou zákeřňáci, kteří vás jsou schopní potopit, podvést a lhát vám. Tento díl ale skvěle vystihl náš lidský charakter. ()

• Když se Kang Sae-Byeok (Jung Hoyeon) a Ji-Yeong (Yoo-mi Lee) baví během hry s kuličkami o tom, kam by chtěly jet, až hra skončí a budou bohaté, Ji-Yeong zmíní herce Lee Byung-Huna a jeho hlášku: „Jeď na mojito a dej si sklenku Malediv,“ z filmu Inside Men (2015). Lee Byung-Hun si v tomto seriálu zahrál postavu Front Mana. (kesinaa)