Hra na oliheň - Série 1 (2021) (séria)

Drž se týmu (S01E04)

(epizóda)
  • Južná Kórea 쫄려도 편먹기 (viac)

Hráči mezi sebou vytváří spojenectví a když zhasnou světla, není v bezpeční vůbec nikdo. Třetí kolo vyžaduje, aby Ki-hunův tým začal přemýšlet strategicky. (Netflix)

kenkaku

Scénář začíná slušně haprovat. Zcela hloupě se tam míchají věci, které jsou zcela zbytečné. Tak třeba, opravdu není problém to střídání masek? Nebo najednou lze jít na záchod kdykoliv? Co ta “bokovka” s orgány? Sorry, ale už je to moc a měl jsem chuť dát podprůměšr, nicméně jde o nejdynamičtější epizodu ( prakticky 2 hry během epizody ) a příprava strategie na hru "týmů po deseti" byla fenomenální. Takže nechám 4 hvězdy. ()

Remivsremi

Chaos, brutalita, napětí. Hráči dostali trošku volnost, byli popostrčení tím správným směrem a nechali se beze zbytku využít k prořídnutí svým stavů formou zajímavější "zábavy". Seriál zatím nabízí své vrcholy v podobě jednotlivých her. Když se snaží budovat zájem o jednotlivé hráče, tak vše padá na jednotlivých postavách. Nakročeno to má k slušnému finále. ()

Anderton

Jasné, tento diel je o masakri v ubytovacej miestnosti a záverečnej preťahovačke, ale nejako sa zabúda, že prvýkrát v Squid Game máme aj sex medzi hráčmi. Kto sa ho na miestnych toaletách zúčastní, nie je tak ťažké vopred uhádnuť. Záverečné minúty, ako už obvykle, patria hre, tentokrát ale skončíme v najlepšom, čiže na jej záver si musíme počkať do začiatku ďalšej epizódy. ()

honajz2

Hele, a jo. K těm postávám začínám už konečně mít nějaké sympatie, konečně to začíná být víc napínavé a i když v tom ty nelogičnosti a echt teatrální dialogy pořád jsou, konečně to nějak funguje. A jestli to takhle zůstane až do konce, tak by to mohlo být i celkem dobré, byť jen na jedno zhlédnutí. Tak nadšený jako většina uživatelů z toho asi fakt nebudu... 4* ()

ALIENka_

Já z toho mám husinu normálně! Tenhle seriál je tak neskutečně intenzivní, saakra! Jsem se u toho zpotila, jako kdybych vylezla na Everest, a to celou dobu jenom sedím na pohovce jako brambora. Hrozně se bojím o toho detektiva. On si vezme čtvercovou masku a ani neví, co s ní má dělat. Radši ať zůstane u kolečka, tam aspoň vypadá míň podezřele a jenom plní rozkazy. A je skvělý, jak tenhle seriál zodpoví hned každou moji otázku, což se málokdy stává (možná mám prostě moc otázek ¯\_(ツ)_/¯). Třeba proč organizátoři dovolili, ať si někdo vezme víc jídla apod. Jen tak mimochodem absolutně miluju Gi-huna, ten chlap je úžasnej, panebože! Ten tu celou skupinu drží pohromadě. A je hrozně vtipný, jak pokaždý zmíní, že jeho brácha je vysokoškolák a Sang-woo mu dá klasickej kolikrát-to-ještě-budeš-říkat výraz. A to přetahování!! To přetahování! Já jsem posraná až ta ušima, jak to dopadne! Samozřejmě, že naše parta přežije, ještě zbejvá 5 dílů, takže není jiná možnost, ale stejně, je to napínák! A jako v každým seriálu mě aspoň jeden člověk vždycky sere. Hraje sice skvěle, ale sere mě taky skvěle. Hádejte, kdo to je. Ano, přesně tak - šílená ženská, která je posedlá mafiánem. Hodnocení: závislost horší než herák, nebo spíš..  lepší?/10 ()

• Keď počas preťahovania lanom spadne jeden tím z plošiny, druhý tím na opačnej plošine zostane stáť. V skutočnosti by ich prehrávajúci tím stiahol tiež dole. (Hurko)