Vrátíme se do Griffinovy verze galaxie daleko odsud. (Disney+)

ScarPoul

Nie tak dobré ako predchádzajúce časti, ale predsa len rovnako zábavné. Uzavretie animovanej trilógie s postavičkami Family Guy by si ale predsa len zaslúžilo niečo trefnejšie a nekorektnejšie. Zo všetkých troch dieloch sa najlepšie podaril ten prvý. Aj keď v tomto si robia so seba srandu aj samotný tvorcovia MacFarlane, Kunis a Green, čo mi prišlo veľmi sympatické. Síce dávam tri, ale bavil som sa výborne. ()

BigDeal

Rovnaký problém, ako pri Something Something Something Dark Side - niektoré vtipy sú výborné a trefne si doberajú scény z originálneho Návratu Jediho (prikyvujúca scéna), iné svojimi pop-kultúrnymi narážkami rozbíjajú príbeh. A bez príbehu sa potom aj necelá hodina zdá priveľa. Napriek tomu funguje It´s a Trap aspoň ako sled horších i lepších parodických scénok s témou Star Wars. Zabaviť sa na tom rozhodne dá. ()

Hall900

Opravdu je. Protože pokud jste viděli adaptaci epizody IV a celkem povedenou Something Something Dark Side, už jste prostě nemohli přestat. Problém je že takhle na to koukají i samotní tvůrci. Its a Trapp vznikla z povinosti a vcelku mi připomněla jak epizodu VI nemám rád. Celé to asi pramení z toho že Lucas chtěl divákům nabídnout opravdovou popcornovou zábavu ale kdyby natočil v té době to co opravdu chtěl, spolklo by to polovinu rozpočtu USA.Prostě to nešlo. Což je taky důvod proč epizodu I,II a III natočil později( díky bohu) .Každopádně zpátky k téhle zbytečnosti. Čekal jsem parodii na Epizodu VI Return of The Jedi místo toho jsem dostal pouze vyčpělé Darth Farts. Jednu za licenci .Jednu za Darth Twittyho. Kterej Kterej se doufám objeví v Epizodě VII jako finální bos. https://www.youtube.com/watch?v=oFEUlmv0DE4 ()

maseer2

přesně jak Seth zmiňuje v úvodu - třeti parodie SW trpí nedostatkem napadů a působí místy dojmem, že byla skutečně dělána jen proto, aby se neřeklo.. ve druhé polovině se to pak přece jen celkem rozjede a objeví se pár vydařených a vtipných momentů, ale i tak se jedná o nejslabší (i když ne nějak výrazně) díl familyguyovských Star Wars.. ()

zipper111

Bohůžel asi nejslabší díl ze série filmů Family Guy o Star wars. Nevím jestli to schválně tak odflákli, ale už na záčatku Seth psal, že sám ví, že to stojí za hovno... No tak nevim, ale asi měl pravdu. Pár gagů je tam opět naprosto dokonalých, tak jako jsme ve Family Guy už zvyklí, ale chybí tomu taková ta lehkost prvních dvou dílů...a není to tím, že by Návrat Jediho byl horší než Naděje a Impérium, mě naopak šestka baví snad víc než Impérium, už jenom jak jí lidi více zavrhujou... Ale tak je to prostě klasickej Family guy, sundavání helmy Vadera nemá chybu :D ()

• Scéna, ve které zpívá voják Impéria píseň „Mess Around“ od Raye Charlese během řízení tanku, je nápadně podobná scéně z filmu Méďa 2 (2015), kde si hlavní postava Ted zpívá tutéž píseň také při řízení. Obě postavy při zpěvu kouří a vedle nich spí spolujezdec. Náhoda to jistě není, protože za oběma snímky stojí režisér Seth MacFarlane. (Senorgrinch)
  • Ve filmu se objevují i postavy ze seriálů American Dad! (od r. 2005) a Cleveland Show (od r. 2009), jenž má také na svědomí Seth MacFarlane. Roger ztvárňuje roli Moffa Jerjerroda, Klaus hraje admirála Ackbara, Tima můžeme vidět jako Wicketa Ewoka a Rallo představuje Niena Nunba. (tuberaq)