darkrobyk

Zatímco hlas z rádia upozorňuje, že satanistické rituály v okolí mají už 18 obětí, tři rozjuchané děvečky (vlastně jen dvě, jedna je zádumčivá) míří na metalový koncert. Po krátkém incidentu na silnici se po příjezdu seznámí s třemi mladíky, kteří jej způsobili. Následuje koncert a po něm after party v nedalekém rozlehlém domě patřícím otci vůdčí děvečky Alexis (A. Daddariová). A protože mladíci jsou tak trochu moulové, ani je nenapadne, že by mohli pít něco, co jim připraví peklo na zemi. Církev vždy dokázala z Ďábla vytěžit maximu, a tak ani zdejší pastor není výjimkou. První polovina filmu je nepříjemně užvaněná, kdy se uprostřed slovních banalit nachází jen hrstka perliček pro znalce muziky - když se omladina dohaduje, která že kapela je nejlepší a pod. Když se dostaví smrt s kosou, je najednou film mnohem zábavnější. Ano, mizerné, téměř nulové gore, ale zase dost mrtvol, i když jsem měl představu, že přežije někdo úplně jiný. Leccos se dá dobře odhadnout, což nakonec potěší, pokud radíte postavám v duchu: nelez tam, otoč se a vidíš, já jsem ti to říkal. Jako plus byla pro mne i muzika. Škoda, že Knoxville nedostal větší prostor, zachmuřená tvář mu sekla. A škoda, že děvečky nepředvedly zbrojní pasy, ale budiž. Zkrácení o dvacet minut by snímku rozhodně prospělo. ()

J*A*S*M

Béčková kravinka, ale za mne tedy konceptuálně docela fajnově vymyšlená, slušně zahraná a dostatečně zábavná na to, abych u ní těch devadesát minut strávil relativně bezproblémově. A to i přesto, že je celá zápletka, byť na papíře solidně postavená, od prvních minut průhledná. Co do zábavy ale filmu řemen imho skutečně spadne až v poslední fázi, která přijde s několika značně problematickými rozhodnutími postav a vyplyne proto do ne úplně uspokojivé koncovky. Přesto lepší, než by zdejších 40% napovídalo. ()

*CARNIFEX*

Že je to dejovo predvídateľné, ma až tak neprekvapilo. Sklamaný som skôr z toho, že samotný snímok vlastne neponúkol nič, čo by ma ako fanúšika hororu potešilo. A to je trestuhodné .. ()

lamps

Úplně v pohodě. Je to sice o dost více předvídatelné, než by bylo zdrávo, a motivace záporných postav zůstávají někde v šuplíku s nápisem 'nevyřízeno', ale zábava na odreagování je to dostačující. Alexandra Daddario tady dokonce i trochu hraje (vedle její vizáže tentokráte není herectví vůbec na obtíž) a z Johnnyho Knoxvilla se vyklubal moc zajímavý slizoun, ta role mu dle mého sedla, i když zůstala poddimenzovaná. Jen ti chlapi byli dva padavkové.. schovávat se ve spižírně před fyzicky o dost slabším a evidentně nijak výrazně ozbrojeným nepřítelem, to jsem nějak moc nepobral (pravda, ono se to takhle mluví, když na mě ženy neútočí s obdivuhodnou vytrvalostí). 60% ()

pornogrind

Poster(obal) filmu s pentagramem naznačoval, že by to mohlo být něco pro mě. A začátek nebyl zase tak špatnej. Potom mi ale přišlo, že se to zvrhlo spíš v hororovou komedii a nevím jestli v chtěnou. Od filmu kterej začíná tím, že hlas z rádia oznamuje, že satanistický kult má na svědomí již 18obětí jsem čekal rozhodně víc. Slabý 2hvězdy. ()

kingik

Alexandra Daddario pořádá satanistickou párty. Přizváni byli tři beta samci, co obdivovali na zastávce na metalový koncert její křivky. Kočička je to ale patřičně šílená, k ruce má dostatečně bujarou šílenku Maddie Hasson, a tou třetí z trojice je Amy Forsyth, která poněkud krotí krvavé vášně svých kamarádek. Satanistický kult nesoucí název "We Summon the Darkness" se hlásí ke svým ohavným činům. Bláznivý děj, který dost často osciluje mezi thrillerem, hororem, komedií a parodií na jednoduché osmdesátkové krváčky, je situován do honosného domu. Tahle vděčná kulisa byla přesně tím, co tenhle film žádá. Alan Trezza píše s chutí filmy, co se nedají zařadit do ranku typického hororu, načež se jeho scénáře ujal šikovný Marc Meyers, který vybral zajímavou hereckou sestavu, které vévodí Alexandra Daddario a jeji dekolt v sexy koženém rockerském outfitu. Kdo ztrácel víru a byl hotovy, že film od filmu šerední, tak dostane impuls a pochválí uměleckého maskéra, který s ní provedl hotové divy a vrátil ji na výsluní. Ovšem její kozatý žejdlík zůstal sice mile napěchovaný, avšak nebude odhalen. Nahota nedostává ve filmu prostor. Pánské osazenstvo sice skončí v trenýrkovém negližé, takže divačky, co lační po Keean Johnsonovi, Loganu Millerovi a Austinu Swiftovi ocení vkusné záběry na jejich nevysportovaná těla. Jako nic netušící oběti tihle tři fungovali skvěle. A nesmím zapomenout na Johnny Knoxvilla, z něhož se vytratil jakýkoliv komediální rozměr a plnohodnotně se z něj stal nevyzpytatelný pastor. Dům, do něhož divák zavítá, si na 90 minut udrží své vkusné krvavé a dynamické rejdy, vnady hlavní herecké hvězdy drží a jednoduchý film splnil svůj zábavný účel. 9/10 ()

Kudly4

Lákadlem samozřejmě Alexandra a Knoxville (jeho nejzbytečnější role v kariéře), ale po zhlédnutí vůbec nechápu, proč do něčeho takového lezli. 40 minut absolutní nudy, no ani pak se to víceméně vůbec nerozjede. Párkrát tu někoho píchnou nožem, střelí do hlavy, Alexinka pak vyskočí z okna a je konec. Posledních 20 minut jsem musel přetáčet, protože se to sledovat fakt nedalo. Holky jsou tu pěkný, ale nic odvážnějšího než Saši výstřih nečekejte. We Summon the Darkness, je ve finále spíše televizním Thrillerem, no a pro mě prozatím jedno z největších zklamání, čekal jsem rozhodně víc. Slabá dvojka. (104. hodnocení) ()

ARI50

To zas teda bylo dílo, banda rocker zoufalcu se v domě snaží zamordovat, bez špetky nápadů. Některé horory jsou utrpení, ani ta kapka krve a snahy nemohla zachránit tuhle blbost. Alexandra jediné pozitivní, ale že se taky sere do takových filmu. ()

Morholt

Tři holky si vyrazí na metalový koncert, seznámí se s trojicí kluků a celá partička skončí ve vile rodičů jedné z dívek. Jenže jako na potvoru řádí v okolí satanistický kult. Příběh byl načrtnut celkem jasně, takže když došlo celkem brzy na zvrat, bylo to docela překvapení. Jenže zároveň s tím se všichni přítomní začali chovat jako naprostí idioti. Částečně to omlouvá jen fakt, že všechny ty nesmyslné hovadiny se děly v relativně vysokém tempu a našlo se i několik humorných momentů způsobených kouzlem nechtěného. A to je právě asi ten největší problém. Pokud by Meyers točil prvoplánově komedii, dala by se spousta věcí přejít, ale to, že se film bere vážně, ho sráží hodně pod průměr. Herecky lákala Alexandra Daddario a je fakt, že se na ní dívá fakt dobře. Ale zároveň ukázala, že některé polohy absolutně nezvládá a do první ligy to nejspíš nikdy nedotáhne. 30% ()

Flopik

Lákadlom bola rozhodne Alexandra, no na filme inak veľa pozitívnych vecí nenájdete.Po hororovej stránke slabota, krvi je málo a nato že má film 90 minút je riadne nudný.Keby to radšej spravili ako komédiu, urobili by lepšie. Slabučké 2 hviezdy a palec dole. ()

gazogazo

Jaaj, zase promrhání v pohodě nápadu. Jakože v pohodě na explotation. Film nedokáže gradovat napětí, jen se tam objevují nové postavy. Nic zapamatování hodného a lákadlo v podobě porno obličeje Alexandry Daddario se proměnilo v přehlídku neskutečně špatného herectví. Jak píše kolega, její talent není úplně TOP:D ()

Rockerman odpad!

Takovou blbost jsem už dlouho neviděl. Kdyby to byla parodie, a mnohé scény tomu odpovídaly tak bych asi pár hvězd dal. Při sledování této sračky jsem si uvědomil, že jsem už dlouho nic nehodil do odpadu, tímto to tedy napravuji. P.S. Škoda, Saša raději neukázala své přednosti, víme že se má čím pochlubit. ()

Hashirama

Takový hezký film o křesťanství a procírkevní kampani osmdesátých let. Po všech povrchních, nudných a neinvenčních rádoby děsivých mrtkách od Platinum Dunes a spol, které do hnijící mrtvoly tohoto subžánru vší silou kopaly, se slasher zdárně usazuje na odlehčené komediální teen koleji, která si vystačí se splachovacím námětem a sexy herečkami. Stylizace do osmdesátek a kontrast krásných tvářiček s psychopatickými sklony funguje po celých 90 minut a z realizačního hlediska Meyers nijak neselhává, ba dokonce se pokouší jít sem tam proti zavedeným žánrovým postupům. Jakékoliv pokusy o společenský přesah bych pro příště vynechal, v takovém žánru jsou vyloženě nemístné, přesto odvedl svůj domácí úkol svědomitě. Alexandra a Maddie jsou nejvíc 👉🏼👌🏼 ()

TheRay97

Sakra, metalový filmek, kde si týpci povídají o Metallice a navštíví metalovej koncert. Bylo to fajne, dokud se nezjistilo, o co tam doopravdy jde. Asi si tvůrci uvědomili tu propojenost metalu a satanismu. A taky možná chtěli natočit nějakou pořádnou pecku s tímto námětem. Je to psina, co si budem, ale ta pecka, kterou jsme očekávali, zemřela s první tečkou scénáře. ()

Mamlas odpad!

Dvě odpudivé pizdy a jedna superhnusná odbarvená se chystají zabít jakési kluky. Půl hodiny se neděje nic, jen dřístají, pak se půl hodiny neděje nic, jen někde jinde, a při tom nadále dřístají další kraviny. Dál nevím, protože jsem to vypnul, neboť se na to nedalo dívat ani 16násobnou rychlostí. (1%) ()

johnsnow

Takže máme tu taký špecifický pokus o trošku iný slasher, respektíve vyvražďovačku. Ale nejdem spoilerovať.  Prvých 40 minút je ukecaných a o ničom potom sa to trošku rozbehne, dôjde na nejaké zabitia, trošku krvi, ale ako celok to nie je nič extra. Jediné čo ma potešilo bol Knoxville v nekomediálnej úlohe a to, že som presne trafil kto to prežije. Jo a čo sa týka vtipu tak sa zasmejete paradoxne vtedy keď nemáte a keď máte tak zívate nudou. 3* ale dám na babenky sa pekne pozerá. ()

vodkasesemte

Makeup is like warpaints for sex - You dont think we can fend for ourselves? - Theres a lot of evil out there and you seem like nice girls, thats all - 25/48 - I dont understand whats wrong with ppl - It was so stressful - What kind of game (předtím Hunger Games)? - Never have I ever - And what are you trying to express? Defiance. Against ppl like you (tak to bylo hluboký) - Ppl like us who are trying to spread Christs word of our Lord Savior. Good ppl trying to help the world - Thats whats wrong with us? It means that ppl are just closed-minded, ignorant fuckheads, who just go around their whole life shitting on anything they dont understand - What he means is hypocritical, lying, fucking pieces of shit that invent a belief system so they can persecue anyone who stands up against them - What he means is fuckin weak, cowardly sheep that has no original ideas of his own, who just blindly follows anyone (česká swině Babiše s rouškou) whos the first person to blow in the fucking wing (kripl bejvalou kurvičku, která mu tolik ublížila) - Beg for Christs forgiveness before I kill you. - Dont you want forgiveness from our Lord and Savior? - I m going stronger every single day - Jejich pravá tvář – ukazujou ji na rovinu ve filmu a všichni se tomu smějí – jsou to čarodějnice – ale ani mě nenapadlo, že budou hrát roli predatora - Who can say these days he died for good cause or for good reason (vyčítaj chyby) - Dobře mu utáhl žíly nad ránou - Tři holky je zavřely ve špajzu - To je správně zvrácený - Stepmother - The Lord will execute judgment by fire. And those slain will be many (Isaiah 66/16) - Podruhý Buh zničí lidi ohněm (demony) - Zachariáš 11/17 - Poor little lamb. You are so lost, you dont even know whats real anymore - Billy Graham - Shes brainwashing you - You really screwed this one up. Theres a sheriffs corpse in the kitchen. Your stepmom has bled out like a stuck pig in the family room, and I had to shoot one of the bastards in the driveway (nemusel, stačilo ho naložit do kufru a odvízt za město na skládku) - Reckless - We are gonna have to make some sacrifices - We are gonna do something drastic, unexpected (těšte se) - I dont understand… Why do you think I chose you for this mission? Why do you think I chose this house? Its the only way to erase any doubt in their minds. They will have no choice but to believe - You are gonna die a martyr - He set me up - My daughter was confused like so many young ppl today. And in her confusion she turned to a deadly and devious group of individuals, hell-bent on spreading Satans message - How many child must die in Satans name? - I just hope we all can work together figure out a way to end this evil (30.67) - You shouldnt believe everything you see (to je ten vzkaz, jsou mezi nimi nepraví pastýři, ale dobrý křestan naslouchá svým srdcem a dokáže je od sebe rozpoznat) ()