JamesSi

Tohle je nejlepší VHS přenahrátí svatby všech dob. Váš starosta nenávidí švédské mimozemšťany? Sledujete cenzurované péčko na kabelové televizi? Malujete s Joane všechny vaše oblíbené ufounské rasy? Ukradl vám šikanátor hračku? Potřebujete kovbojskou radu? Je váš oblíbený song Ass Fuck 666? Chcete upálit ty všechny proradné čarodějnice? Děsí vás budoucnost, kde všichni budou nahrávat na miniVHSky? Na to je prosté řešení, Horste! A to pouze v této snadno poživatelné kazetě! Ano, trochu to připomíná fakeovou verzi videí od Everything is Terrible, ale stojí to za to. Pro příznivce skečů Tima a Erica doporučuju. Nemůžu říct, že jsem se smál nahlas, ale bavilo mě to. Je to krátké a je tu dost skečů, aby to nebylo nudné. A nadpřirozený konec trochu překvapí. ()

nichts

Natočeno kompletně z jendé domácí videokamery, kterou dostane malej klučina darem. Jsou tam scény k nezaplacení, když kluci odpalují raketu k ohňostroji a přesně na její odpálení je kamera vypnutá, neboť popletou on/off. Sladký a lehký dílko. ()