Přímý přenos z udílení cen Herecké asociace za mimořádné herecké výkony i celoživotní mistrovství... Slavnostní setkání divadelní veřejnosti v Národním divadle se od letoška přesouvá na podzimní termín. Je to proto, aby oceňování bylo více v souladu s divadelní sezonou. Divadelníci i diváci dělí čas na sezony, ne na roky. Ale protože takový přenos není jednoduchý, získají letošní laureáti výjimečně své ceny za sezonu a půl. Není to ale jediná změna, která ve statutu Cen Thálie nastala. Uvidíte sami. Ostatně Václav Moravec už vše sám poví v přímém přenosu. (Česká televize)

Enšpígl

Musím říct, že jsem dlouho zvažoval sůj pokuk na tento pořad, protože moderátor pořadu patří mezi lidi, kterým se vyhýbám obloukem, arogance z něj tryská na všechny strany a jeho snaha nasrat politiku sna di do večerničku je stejně odporná jako poslední díl Predátora. Nakonec jsem to dal, protože letos se sbližuji s divadlem a chtěl jsem vidět jejich cenu a chci poděkovat všem umělcům, že se nenechali vtáhnout do síte složené z Moravcových politických narážek a nezkazali tak slavnostní večer. Hodně mě pobavil svým projevem Zdeněk Svěrák a velmi mě zaujal klub dobráků, který zmínil ve svým projevu Láďa Mrkvička, hodně inspirativní. Z projevů jsem nedal snad jen projev Vojty Dyka, to bylo docela mimo. Gratulace všem, vitězům a respekt ke každýmu kdo dělá živý umění za 14tisíc čistýho. Drazí sponzoři, co se vysrat na podporu zkorumpované hry plné simulantů na hřišti a fašounů v hledišti zvané fotbal a otočit se čelem k živému umění, bylo by to pro dobro nás všech. ()

dejf96

nejhorší moderátorr všech dob,jeho hlas je nejnepříjemněší ze všech, co sem slyšel.... navíc jeho vyjádření ve dvanáctce, že vláda totálně selhala, v krizové situaci, je minimálně na žalobu.... tento člověk nemá na obrazovce co dělat ()