Candy Corn

• USA Josh Hasty's Candy Corn

O halloweenském víkendu plánuje skupina tyranů (jejich vůdce je synem místního šerifa) svou každoroční šikanu na místním vyvrženci, mentálně zaostalém Jacobu Atkinsovi (Nate Chaney). Ve městě je zrovna cirkus, kde Jacob vypomáhá. Když se věci dostanou příliš daleko, je vzkříšen principálem zvaným Dr. Death (Dr. Smrt), aby se pomstil těm, kteří mu činili příkoří. (noelcoward73)

darkrobyk

J. Hasty se tentokrát snažil přiblížit Carpenterově klasice, zůstalo ale jen u pokusu. Film má slušnou kameru a místy solidní hudbu, jinak se ale jedná o viditelně nízkorozpočtový slasher, který ukáže jen něco. Magor s maskou na hlavě připomíná více Leatherfaceho než Michaela Myerse. Škoda, že většina mordů není vidět naplno. Nejlepší je tak vytržení páteře, pak možná jazyka. Dojde i na střeva ven. Sex je v šatech, a když má k němu v kině dojít naplno, vyteče mužská polovička dříve, než dorazí ta ženská. Prsatka ve snové scéně na hajzlu to nezachrání... Neškodilo by více bizarnosti a strašení... ()

oveckaoa

Další příklad filmu u , kterého nechápu hodnocení kdejaká sračka tu má 40 až 50 procent a tohle má jen 34.  4 kluci a holka (ta se jen dívá, ale nezabrání jim v tom) umlátí k smrti jednoho retarda ten vstane z mrtvých vleze do něho cosi a začne se mstít. Má to slušný bodycount 6 na 85 minut a něco a jediné kde to nudí je začátek jelikož trvá cca 30 minut než se to rozjede. Nejslabší článek mě přišel ten plešatý policajt ten se zde absolutně nehodil.  60 procent díky za titulky Vegetol ()

JASON_X

Takový ten druh venkovského poloamatérského horroru, u kterého si nejste úplně jistí, jestli ta jeho poloamatérština a venkovština není jen předstíraná póza a jestli náhodou nejde o nějakou rafinovanou formu artové nadsázky. A jestli tedy jeho triky nejsou tak slabé záměrně (vlastně jde spíš o absenci triků - kamera v těch správných chvílích vždycky uhne jinam, takže vidíme třeba vytrženou páteř (pěkný moment), ale nevidíme už samotné její vytrhávání). Amatérsky působí i scénář a většina herců (nejslabší článek je pupkatý zrzavý šerif). Na druhou stranu opaku by nasvědčovala třeba účast Tonyho Candymana Todda, bavil mě i liliputánský principál a výrazný kápo party grázlíků, filmem zní skvělá hudba a má i vcelku profesionální vizuál. Podle mně jde o poloamatérštinu, ale dělanou se zalíbením a pro zábavu, ne pro prachy. Sympatický nenáročný odpočinkový softslasher, po večeři před spaním příjemně relaxační záležitost. Nebýt ruční kamery, klidně vysolím čtvrtou, nekomerční horrůrky já rád. ()

vegetol.mp

Na to, kolik to muselo stát, je to řemeslně slušně udělaný. Má to pěknou kameru, zajímavou hudbu i solidní podzimní atmosféru. Největší slabinou tak jsou mordy, který jsou sice jakž takž krvavý, ale chybí jim jakákoliv gradace. Jako divák bych uvítal, kdyby oběti někdo naháněl a bylo by to aspoň trošku napínavý. Celkově jde ale o takovou fajn jednohubku, která slušně pobaví. ()

helraiser

Tak tohle byla prostě bomba, ale rozhodně není určena dnešnímu mladému publiku, ti se z toho vyloženě poserou. Tohle je prostě stará dobrá špinavá slasher jízda jako vystřižená ze 70. a 80. let. Tohle rozhodně není pro dnešní máničky, co potřebujou Digi nesmysly a směšné triky. To tu opravdu nenajdete a tím ani pěkný ksichtíky s kozama. Za to tady najdete poctivou maskérskou práci, povedené Gore a hodně slušná špinavá atmosféra. Návrat do starých dobrých časů jak vyšitý. Je to temné, brutální a atmosférické. Za mě bomba, kterou by jsem v dnešní době opravdu nečekal. Mimochodem hlavní ,,zaporak" byl vážně super. Krásná exkurze do starých dobrej časů, kdy se jelo především na atmosféru a poctivou ruční práci, což dnes tak žalostně chybí. Jako staromila bavilo a hodně. ()