Žít se sebou

• USA Living with Yourself (viac)

Citově vyprahlý Miles podstoupí v lázních v obchodním centru podivný rituál. Když se probudí, zjistí, že je nahrazen lepší verzí sebe sama. (Netflix)

playboxguest

Označení "Mix komedie, devadesátek a Black Mirror je na místě", doba do nás hučí, že máme být sebevědomí a máme mít rádi samy sebe, abychom mohli mít rádi život, ale tenhle seriál jasně ukazuje, že kdybychom měli přesnou kopii sama sebe doma, bylo by to s tou sebeláskou ještě těžší než to je, protože co může bejt horší, než závist a žárlivost praktikovaná sama na sobě. Líbí se mi jak vždycky, když už to vypadá, že seriál sklouzne moc do komedie, začne hrát pesimistická melodie a celé se to rázem stočí jinam. Na jedno odpoledne super, ale souhlasím s Vxxx, s poslední epizodou jsem si taky říkala: "Ty vole, snad nechtěj zabít celou myšlenku klonování a přejít jen na další (slabší) variaci You me her." ()

BarryLyndon

Zatím nikdo? Netflix ukazuje svaly a ve stejný den jako drama od Sodenberga s Meryl Streep vypouští dramedy seriál s Paulem Ruddem. Je to někde na půli cesty mezi epizodou z Black Mirror a nějakým filmem z raných devadesátek s Michaelem Keatonem. A popravdě to není vůbec na škodu. Umně to přepíná mezi odlehčeným humorem a docela palčivými tématy. Rudd si to herecky fakt neskutečně dává a nikdo mi nevymluví, že jeho druhá poloha hlavně ze začátku není inspirovaná Tomem Cruisem. Moc překvapila naprosto neznámá Aisling Bea. A zase jsem rád viděl Desmina Borgese z Youre the Worst. Moc příjemné 4 hodinky a adekvátních 8/10 ()

Vxxx

Paul Rudd je výborný herec. Zbytek obsazení se také moc povedl. Příběh není moc originální, ale je rozhodně originálně natočený a byla by to byla pětihvězdičková jízda, nebýt toho konce. Konec série to celé totálně zabil a teď trochu doufám, že 2, série se nedočkáme. Protože další You Me Her fakt nepotřebujeme. 4* ()

ondraondra

"Zkurvený kredenc." K seriálu mě přivedl můj oblíbenec Paul Rudd, a čekal jsem praštěnou sci-fi komedii. Po pár dílech mi ale došlo že je to vlastně víc drama než komedie. A za to jsem rád. Paul Rudd hraje stejně dobře jako vždy a samozřejmě Paul Rudd taky. Má to zajímavý námět, sympatické postavy a nápaditou hudbu. Je to hodně retrospektivní, což mi přišlo taky super. Epizody jsou dlouhé tak akorát, takže jsem celou minisérii shlédl za dva dny. Občas se to sice trochu táhne, ale stojí to za to. A ten tanec v poslední epizodě byl dokonalý. 8/10. ()

M.i.k.e

ne zrovna originální nápad,ovšem poměrně originálně zpracovaný.Ještě snad v žádném filmu/seriálu který se dotýkal klonování u mě nevyvstávalo tolik otázek.Je nevěra když se váš partner vyspí s vaším klonem?Co kdy zabiju svůj klon?a další a další...Rudd je dobrý herec a tady zvládnul obě polohy velmi dobře.Hlavně "originálního" Milese,kterého jsem střídavě litoval a nenáviděl.Snad jen ten konec byl takový prdelní a mohli si ho tvůrci odpustit...70% ()

• Miles Elliot v seriáli niekoľko krát spomenie, že sa narodil v New Jersey, rovnako ako jeho predstaviteľ Paul Rudd. (belinko)