A Little Late with Lilly Singh

(relácia)
Komédia / Reality-TV / Talk-show
USA, 2019, 30 min

Účinkujú:

Lilly Singh (moderátor), Mindy Kaling, Rainn Wilson, Kyle S. More, David Arquette, Katy Mixon, Kal Penn, Jenny Slate, Tituss Burgess, Charlize Theron (viac)

JamesSi

Trochu vysvětlení, abych nebyl daný dohromady s ostatními. Nemám nic proti vtipům, které by se dali brát jako "levicové" nebo více pro sociální menšiny (např.: John Oliver a tak dále) - problémem je, že tady naprosto nic nefunguje. Načasování vtipů, malý rozpočet, moderátorkou je youtube hvězda, falešné nucené smíchy, žádný slavní hosté, neustálé opakování vtipů řečených už několikrát. Navíc podobné vtipy jde dělat i mnohem chytřejí, často se spadává do vtipů, které jsou dost stereotypní. Skuteční rasisti tu šou pravděpodobně už vyply, tak proč mluvit k divákům jako k nim? Je spousta žen a je docela blbý, že nevybrali jednu, která je zrovna vtipná. Místo toho vyberou youtube hvězdičku, která se do talk show naprosto nehodí. Já nevím - dejte show třeba Silvermanové nebo Caroline Konstnar. Reprezentace je důležitá, ale pro mě je tahle šou strašně otravná a nemůžu si pomoct. Deepak Chopra jako host? Vážně tenhle alternativní kvanto-medicínář? ()

kockodan odpad!

Levičácká, silně a otevřeně hateful anti-Trumpistická, demagogická, entitled YouTuberka moderní progresívní doby, ale za to dle dnešních liberálně-progresivních parametrů novodobé snowflakové kvóty plnící: 1. lezba, 2. žena a 3. ethnic minority. Jen tyto tři atributy + exposure na YouTube kanálu, jí zajistily vlastní talk show. Rozhodně ne talent. To by se odrazilo na sledovanosti a reviews. Co víc si může hrdlo levičácko-feministicko-liberálního snowflake přát! Naplníme kvóty i kdyby se na to nedalo dívat. A taky že nedá. Lilly je od první epozidy neskutečný cringe-fest. Prkenná, rádoby rozverná, poskakující a gestikulující jako Vanilla Ice ve svých 90's klipech. Oblečená do glamour ghetto attire, aby se jakoby přiblížila lidové demografice mladých Yuotuberáckých fanoušků Bernieho, Hillary a Grety. To, že dnes dostala prostor v prime time slotu jen pro svoji etnicitu, gender a sexuální orientaci je do očí bijící. Žádné pořádné zajímavé hosty se jí tam taky nedaří bookovat a 20% na Rotten Tomatoes od diváků hovoří za vše, i když od "profi" neo-marxistických levičáckých pisálků má samozřejmě nekritických 100%, a to jen proto, že je hnědá, žena, lezba, a je konečně jako takováto niche minorita reprezentována v mainstreamu. Já nemám absolutně nic proti tomu, že je Lilly žena, lezbička, ani to že je ethnic minority v Kanadě, mám problém jen s tím, že prostě holka nemá talent a není funny. Na Ellen se dá koukat aspoň když dělá stad-up. Lilly bohužel není zajímavá, ani zábavná, a je nad slunce jasné, že jen její gender, athnicity a sexuální orientace jí zabezpečily hlavní večerní show. Její YouTube channel neznám, a popravdě ani nechci, nejsem cílovka, a stačí mi vidět jak si vede jako moderátorka Late Night Talk Show a je mi jasné, že její YouTube aktivita nemohla mít žádnou kvalitativní zásluhu na tom aby se dostala do televize. Jak jí šanci ukázat co umí, a prostor v hlavním vysílacím čase ze srdce přeju (i když to tak dle toho co píšu výše nevypadá), tak prostě Lilly to nedává. Zatím nepřesvědčila skoro nikoho že na to má. Mimochodem takové zoufalé pokusy za každou cenu reprezentovat utiskovanou ženskou menšinu v mužsky dominovaném odvětví showbusinessu už tu byly, a taky pohořely. A opět zde byl zohledňován gender namísto věci mnohem důležitější když jde o zábavu, tedy zábavnost. Duh! Jen pár příkladů za všechny: Queen Latifah (cringe-fest s B a Z lister guests, jen 2 sezóny), Chelsea Handler (zpolitizovaná slepičí, hystericky anti-Trumpovská levičácká drbárna o hovně, 2 sezóny), a pak klasické nose dive pokusy které crashed and burned velmi rychle, a byly po právu díky své ubohosti a nulové sledovanosti zaříznuty pod tíhou své trapnosti, bezduché prázdnoty a plytkosti ani ne po jediné sezóně, jako Busy Philpps, Sharon Osbourne, a za všechny honourable mention Khloe Kardashian - Kocktails with Khloé. Yayks! To se nedalo koukat ani v řádně zhuleném stavu pro zábavu, člověk se chtěl fakt zabít už po 5 minutách! Jak mám zábavné ženy-komičky a entertainerky rád, ty opravdu dobré se drží standupu, sitkomů, filmů a zábavné TV, zkrátka svého kopyta, a vyhýbají se Talk Shows jako čert kříži, a asi ví proč. Jen proto, že Late Night dominují chlapi tak my feministky vytáhneme Lilly Singhovou a vám zlým bílým hetero chlapům ukážeme ty ty ty!, už to není jen tvůj boys club, jaksi nezafungovalo. To se raději podívám na talentované a zábavné chlapy (i když i tam je výběr omezený), kteří late Night Talk show scénu zaplňují dobrou sledovaností a zajímavými hosty již po desetiletí, protože ač existují zábavné a funny ženy, jako v např. Joan Rivers a její The Joan Rivers Show, které mělo dobrý 4 letý run na přelomu osumdesátek a devadesátek, není zatím žádný přesvědčivý důkaz ve formě oblíbenosti či sledovanosti, že by se masy chtěly nechat pozdě večer bavit Lilly Singhovou a nebo bože chraň Chelsea Handlerovou. Sorry jako, divák, kvalita a talent, nikoliv snowflake kvóty a reprezentace minorit za každou cenu rozhodují o přežití v tomto businessu zvaném show! 0% (toxický) odpad jaderného formátu! () (menej) (viac)

O_neck odpad!

Takto to dopadá, keď na chvíľu zveríte mediálny priestor náhodnému youtuberovi na základe pohlavia, orientácie a farby pleti, a necháte ho, aby si vybral vlastných scenáristov na základe pohlavia, orientácie a farby pleti. A teraz ruky za chrbát, prichádza otázka: O akých troch veciach si myslíte, že je celá show? Nápoveda: Odpovedať môžu všetci okrem bielych mužov heterosexuálov. A toto všetko by som hodil za hlavu, ohňom proti ohňu, rasizmom proti rasizmu... Pozerám predsa večernú talkshow, prišiel som sa zasmiať na nejakom tom stereotypnom humore pre dospelých, takže len do mňa, nech vidíme aká hrubá je ta moja rozmaznaná biela koža. Problém nastal vtedy, keď prešlo prvých 10 minút a jediný kto sa smeje je Lilly, hľadisko, ktoré buď reaguje na rozsvietenú tabulu "applause" alebo čarovné slovíčka "white people", a hostia talk show, ktorí reagujú na to hľadisko. Aby som sa na to pozrel aj z tej svetlej stránky, pointou celej tej šarády bolo dohnať ma k ľútosti za to, že som si za svoje biele peniaze mohol dovoliť notebook, internet a v kľude domova si pozrieť jej late night show. A to posledné skutočne ľutujem. ()