Reklama

Reklama

Dračia krajina

  • Česko Dračí země (viac)
Trailer 6

Obsahy(1)

Doba, kedy ľudia a draci žili spoločne v mieri, sú dávno minulosťou. Draci sa skrývajú vo vyhnanstve a majú zakázané lietať. Avšak jeden malý strieborný drak Lung už má takéhoto života dosť. Chce spoznať svet a zažiť dobrodružstvo. (Magic Box)

Videá (4)

Trailer 6

Recenzie (7)

Trixinka 

všetky recenzie užívateľa

Německý pokus o kvalitní animák skončil tak nějak napůl cesty mezi originálním námětem a kopií Jak vycvičit draka. Animace mě na rozdíl od jiných diváků nijak neurážela, působila příjemně a nerušivě. Příběh mě moc nezaujal, opět ta samá písnička - letíme hledat něco, o čem si všichni myslí že neexistuje, cestou pobereme pár kámošů, kteří trochu kecají, narazíme na pár nepřátel a když už se zdá že je všechno ztraceno tak hle ono není :). ()

Reklama

oveckaoa 

všetky recenzie užívateľa

Když se povznesu nad to, že je to kopírka všech dílů Jak Vycvičit Draka (minimálně v jedné scéně to dokonce i ty animáky uráží)  a, že hlavní kluk vypadá takřka úplně stejně jak Škyták tak se dá. Kluk , drak a horská šotkyně hledají zemi zaslíbenou pro draky do toho jich nahání zlatý kovový drak a trpaslík. Humor moc nefunguje vtipná je maximálně pasáž v Indii ten Bazilišek a scéna jak po nich útočí kyklop a příběh je klasická šablona. Je tam jen jeden song za to povedený. Plusové body za easter egg na Dobu ledovou. 60 procent ()

blondboss 

všetky recenzie užívateľa

Tento nemecký odvar Ako vycvičiť draka, ktorý obsahuje dokonca aj pár odkazov na túto rozprávku, je celkom pozerateľný a na moje prekvapenie ani veľmi nevyrušuje. Ja osobne totiž takýchto "filmových príživníkov" nemám rád, ale tu mi to akosi nevadilo. Asi to bude tým, že animácie aj celkovo feeling z rozprávky boli príjemné a tieto rozprávky o drakoch ja vo všeobecnosti môžem. Takže u mňa určite jeden z tých lepších animákov. Mínus ale tomu stále dáva ten fakt, že dosť sa to ponáša na spomínanú sériu a v zásade aj ten odkaz je značne podobný, čo trošku degraduje unikátnosť snímku. Pre deti ale určite pecka. 60 % ()

MoiJe 

všetky recenzie užívateľa

Nesympatická animácia (hlavne tváre) a nie úplne sympatické postavy s nudnými dialógmi. Ale tož sú tu draci, pohyb lietania je celkom zvládnutý a finálny boj proti kovovému dračiemu požieračovi drakov je ok. Určené pre maličkých, násilie je aj v spomenutom boji prakticky neexistujúce a hlavná myšlienka je nie všetci ľudia sú zlí ľudia, a hľadanie mierumilovného raja. ()

Galéria (28)

Zaujímavosti (1)

Reklama

Reklama