Mistři interiérů

• Veľká Británia Interior Design Masters (viac)
Súťažný
Veľká Británia, 2019

playboxguest

Nebezpečně inspirativní, po zkouknutí několika epizod jsem se doma pustila do rekonstrukce a mým nejoblíbenějším obchoďákem se staly stavebniny 😁 Navíc nechápu, jak dokážou natočit Anglii tak krásnou i v lokalitách, které znám. Další z mnoha poučení, že dívat se vždy neznamená doopravdy vidět. Což platí v designu dvakrát. ()

LuciusWlk

Trochu jsem tenhle pořád opomíjel, i díky některým českým pořadům, typu jak se staví sen. A byla to chyba, protože tohle byla zábava. Je třeba chápat, že tento typ designu, by v našem prostředí asi neobstál. Pořád je ale vyvážený, interiéry hodnotí opravdové designové celebrity a jako třešnička na desingovem dortu je Fearne Coton, která pořád moderuje a pokaždé, když se objeví na scéně, je to balzám na duši. Její outfity jsou dokonalost sama a její přirozenost perfektní. Tereza Pergnerová s něčeho podobného u nás tak působí jako uvaděčka u kolotočů. Jen pro srovnání. Pro mě veliké překvapení a klidně bych si s chutí dal pokračování ()

Deleatur

Mínusy: Kromě antipatií k některým soutěžícím mě nic nenapadá. Zvláště když jsem kvůli nim smířený s vítězstvím v 1. sérii, třebaže mě objektivně překvapilo. Plusy: Zajímavé téma i dynamika mezi soutěžícími. Jejich nepopiratelné talenty a odhodlání. Hodnocení po 1. sérii: 66%. ()