Scare Package

silentname

Skoro som to poslal do odpadu. Skoro. "Scare Package" popravde pôsobí ako absolútny hororový výplach bez štipky inteligencie. Nakoniec síce má film v sebe aj nejakú tú kreativitu a nejaké nápady, no pôsobia tak prvoplánovo a film tak neskutočne fejkovo, že je to skoro až tragédia. Najlepší na celom filme je jeho poster. Uznávam. Tento poster vyzerá veľmi dobre. No inak je to ako drvivá väčšina súčasných hororových komédií. Veľmi prízemný a prvoplánový humor, ktorí tvorcovia chcú zakryť veľkým množstvom grafických a drastrických scénok, ktoré nám prinesú ten hororový efekt. Nuž... neprinesú. Je to len sledovanie gore za účelom, aby tam bolo gore. Nič viac, nič menej. Proste absolútne špatne. No čo tento film podľa mňa podkopáva absolútne najviac je jeho neskutočne zúfalý casting. Mnohí herci tu nepôsobia ako skutoční herci ale ako nejakí dabléri skutočných hercov, na ktorých tvorcovia už bohužiaľ nemali rozpočet. A tak sú tie výkony často absolútne teatrálne a neprirodzene a tragické. Čo sa jednotlivých príbehov týka (nakoľko je to poviedkový film), tak sú tu podľa mňa 2 príbehy, kde som videl aj nejaký potenciál z toho niečo spraviť. Ten s lebkovým lízatkom a ten so symbolom omegy. Všetko ostatné... ja neviem. Ak to príde niekomu kvalitné, tak super. Užívajte v dobrom. No podľa mňa absolútna nefalšovaná tragédia. Tento film si nezaslúži podľa mňa vidieť nikto. Je to tak prízemné, prvoplánové a lacné, že to nefunguje. Hodnotenie: D- ()

Pitryx

Pro mne příjemné překvapení. Ačkoli snímek není řazen do kategorie komedií, což se dost divím, několikrát jsem prskal smíchy. Skvé triky při kterých se kečupem rozhodně nešetřilo. Občas si vyhrál i kameraman. Herci to moc vážně nebarali a to je jen ku prospěchu věci. Ještě to měli škrábnout trochou erotiky a vylepšit mezihry a bylo by to u mne za stovku. Ale já si myslím, že i těch osmdesát je dost. Více takových filmů.+++(2x-20210428) ()