Vyhořelá pracující matka, které si rodina neváží, podezírá partnera z nevěry. Aby opět získala jeho pozornost, začne předstírat vážné onemocnění. (Netflix)

VeeDee

Udělá něco zvráceného... ale víte co? Chápu jí. Každá matka, co zažívá ten stereotyp kolem kuchyně, nákupů a pračky, se občas cítí tak trochu zoufale. A jak nám říkává Halina: Zoufalé ženy dělají zoufalé činy. Zajímavý seriál, který by si zasloužil pokračovaní (bude?)... Žánr? Řekla bych, že psychologický. Líbilo. .............................. Právě jsem dokoukala druhou sérii. Tu první jsem si nepamatovala do detailů (jen základní příběh). Nazvala bych to zvláštním seriálem o zvláštní rodině a jejich zvláštních osudech, který ale nakonec vyzněly vlastně naprosto normálně. Člověk si pak řekne, no ufff, naše rodina není jediná podivná. :-) Stále za 4 hvězdy. ()

misterz

Zaujímavý námet so zvlášť odpudivým nápadom - klamstvo ohľadom choroby. Avšak postupom času, ako sa hlavná hrdinka začala čím ďalej tým viac ponárať do klbka klamstiev a výmyslov, to bavilo čím ďalej tým viac. Záver sa dal čakať, škoda, že autori neprišli s niečím zaujímavejším. Lepší priemer. 65/100 ()

Karin00

Už dlouho mě nic tak nechytlo, nenadchlo :) trefili se mi do vkusu. Oceňuji jak neustále tvůrci dokázali hledat a vytvářet další a další zápletky. Natočené skvěle. ()