Galaktické rozdiely - Season 1 (2020) (séria)

Korvo a Terry ukradnú medveďa (S01E07)

(epizóda)
  • Česko Korvo s Terrym kradou medvěda (viac)

Tim je v Múre - väznený a mučený na vojvodov príkaz. Spoluväzeň Jean-Pierre ho presvedčí, aby písal listy vyzývajúce k revolúcii. Zachráni ich Cherie a jej kolegovia rebeli a pripravujú sa na zvrhnutie vojvodu. Tim a Cherie spolu strávia vášnivú noc. (Disney+)

LachtanShows

Upřímně jsem z těch, které baví více normální linka našich mimozemšťanů než ta, co se děje ve Zdi, ale pro tu nesmírnou hravost a nekorektnost, na níž budu poukazovat ještě mnohokrát, tomuhle seroši odpustím téměř cokoliv. ()

muti

Jedna z tých lepších časti ktorá sa aké zameriava výhradne na ľudí ktorých doteraz hlavní hrdinovia zmenšili a dali do svojho terária. Na tomto území ale platia vlastné pravidlá. Spoločenstvu vedie the Duke, ktorý však drží ľudí v nevedomosti a tak im môže vládnuť ako diktátor. Odboj rezistencie však silnie až nastáva ultimatna revolúcia a zvrhnutie systému, ktorú by závideli aj súčasné dejiny. Aké máš však the Duke tajnosti a aký je big picture? ()

• Terryho tričko v této epizodě je „sample text“. Je vidět pouze na pozadí zdi. (KGBelik)
  • Během vévodova zahajovacího projevu jsou v prostoru kasina k vidění hrací karty používané Korvem v epizodě The Quantum Ring (2020). (KGBelik)