Rodina mimozemšťanů se přestěhuje do střední Ameriky, kde debatuje o tom, zda je život lepší tam, nebo na jejich domovské planetě. (KGBelik)

3DD!3

Neředěný gejzír nápadů. Malinko slabší než Rick a Morty, ale s velkým potenciálem v příbězích ve stěně. Dějové zvraty a příběhové veletoče mají většinou grády.  Občas to vykrádá Rickovy příhody hodně okatě, ale díky tomu, že jsme většinou uzavření na pomalu umírající planetě Zemi se to prostě drží při zemi. Roiland si to zase neskutečně dává. ()

ScarPoul

Má to nábeh stať sa kultom. Minimálne v rovnakej miere ako je tomu u Ricka a Mortyho. Možno sa jedná o dosť podobný koncept ale páči sa mi, že tvorcovia našli niečo v čom môžu znova aplikovať množstvo svojich bizarných nápadov. Či už sa jedná o Wall ( čo je inak perfektná vedľajšia línia) alebo hlavné eskapády, ktoré sa veľmi trefne snažia byť nie len zábavné ale aj nekorektné. A funguje to. Bavil som sa na tom riadne. Som dosť zvedavý, kam sa to bude uberať. Za mňa rozhodne spokojnosť. Korvo a Pupa rulez! 1. séria - 90% ()

Oralfabet

Je to dost boží, jsou tu jen dva problémy. Jeden z nich je dost podřadný a přehlédnutelný, druhý je trochu vážnější. Tím prvním je občasná propagace Hulu "nenápadně" nacpaná do dialogů a tím druhým je přílišná podobnost s Rickem a Mortym. Nevadilo by mi, že to má stejnou animaci, sci-fi koncept a dost podobný humor... Jen pár dějových úseků mi R&M připomnělo až moc. SPOILER! Konkrétně v sedmém díle, jehož podobnost s epizodou Ricklantis Mixup (ať už jde o zavádějící název nebo finální plot twist) fakt zamrzela. Pořád ale dost slušná první série. 8/10 ()

MnamBuchta

Je mi až blbé to psát ale tento seriál je tak nabušený, vtipný, originální a celkově tak vychillovaný, že si užíváte každou sekundu té ulítle barevné animace a celkově se pro mě zatím jedná o zábavnější seriál než Rick a Morty a to hlavně kvůli výborné zápletce o lidech ve zdi. Určitě je tu pár chybiček ale na to, že se jedná pouze o první sérii, tak je to vážně SKVĚLÝ. Určitě doporučuji 8,5/10 ()

Lachtaan

Naprosté zjevení mezi těmi silně nekorektními krátkými animáky, které já můžu řadit mezi svá seriálová guilty pleasure. Žil jsem v domnění, že po dokoukání BoJacka už mě nic tak povedeného nepotká a oni si tvůrci superpopulárního Ricka a Mortyho dovolili splácat pro Hulu kravinu, u níž se teď bavím den co den. [viděno na Disney+] ()

• V úvodní sekvenci seriálu Funbucket je možné spatřit, jak Funbucket škrtí šnůrou Justina Roilanda (autora seriálu), který má na sobě azurově zelené tričko s logem Hulu. (DJDVD)
  • V jednu chvíli se Korvo zmíní o Ricku a Dianě v obchodě s potravinami. V seriálu Rick a Morty (od r. 2013) je v Rickově falešné paměti Diana jeho žena. (KGBelik)
  • Tato epizoda se odehrává rok poté, co mimozemšťané nouzově přistáli na Zemi po zničení jejich vlastní planety. (KGBelik)