31. október 2015 – skupinka stredoškolákov sa rozhodla na Halloween poriadne odviazať a zabaviť. Ich zábava skončí skutočne hororovo, jeden z tínedžrov, tichý mládenec medzi spolužiakmi známi ako Trick (Thom Niemann), zaútočí na svojich spolužiakov a niekoľkých zabije, iných poraní. Jeho zúrivé vyčíňanie zastaví až dobre mierená rana kutáčom. Ťažko zraneného vraha prevezú do nemocnice, kde ho chce vypočuť detektív Mike Denver (Omar Epps). Trick však ujde a zmizne, s takmer určitosťou v blízkej rieke. Aj keď sú všetci presvedčení, že sa v jej mrazivých vodách Trickov osud naplnil, detektív Denver ich optimizmus nezdieľa. Vývoj udalostí mu dá za pravdu, o rok neskôr, opäť na Halloween, sa totiž v neďalekom mestečku odohrá séria navlas podobných vrážd a aj keď si polícia oficiálne myslí, že je tu niekto, kto Tricka napodobňuje, Denver je skalopevne presvedčený, že vrahom je starý známy – Patrick Weaver. (beso74)

ledzepfan

Musím tomu přiznat poměrně svižnou dynamiku a slušný bodycount.... ale jinak se mi v některých chvílích z té scénaristické (nebo možná režijní) blbosti kroutily nehty na palcích u nohou.. Možná by nebylo od věci uspořádat v holywůdu nějakej seminář pro tvůrce horroru a znovu těm telatům jasně vysvětlit kde je ta zdravá míra nelogičnosti/nadsázky/stylizace a kdy se z toho už stává absurdní a neúnosná břečka.. ()

Gilmour93

Eppesně neschopný Omar na stopě wannabe mysteriózního zabijáka se schopnostmi Flashe z Justice League. Dají se tam najít styčné body s autorovým My Bloody Valentine z roku 2009. Pomatené zhmotnění pomateného scénáře a pointa tak stupidní, že si ji během festivalu kuchání odmítáte připustit. Jeden by myslel, že se Cravenův střihač na poli slasheru něčemu přiučil.. ()

Campbell

Překvapivě brutální ale i tak zdlouhavý slasher, který ale v záplavě jemu podobných, které se tu poslední dobou objevují vykoukne. Bohužel slashery jsou levné na produkci a lákají námětem, to ale neznamené že je film dobrý. Tohle bych ani neviděl ale není měl jsem chuť na podobný film. Je to celkem špatný film ale v dnešní době potěší. Krve je tu více než dost a vražd jakbysmet. Nicméně příběh, motiv všechno to působí strašně špatně. Průměr. ()

topi odpad!

Co jsem komu udělal, že jsem si z výhledu pořádné vyvražďovačky musel protrpět tuto ubohou slátaninu, mixlou Halloweenem a Vřískotem. Tak dementní kokotinu jsem dlouho neviděl. Totálně tupý scénář, kreténské postavy a neskutečná idiocie, která mozku zasazuje jednu nelogickou ránu za druhou. Ufff, tohle už bych nerad absolvoval znovu. A když už to je vybíjená s hodně vysokým bodycountem, kde je potom gore a krev? Ta jedna scéna s useknutými prsty a odříznutou hlavou? Jinak jen cákance rudé tekutiny. Pffff, jděte do prdele! ()

Morholt

Po xté recyklovaný slasher se zabijákem v masce, který se po své zdánlivé smrti vrací páchat zločiny. A "překvapivě" si k tomu vybírá Halloween. Trick tak nepřináší vůbec nic nového a ani se o to nesnaží. Nicméně film má relativně slušné tempo, vyteče tu hezkých pár litrů krve a zabiják se celkem zručně ohání nožem, ačkoliv ta jednotvárnost časem trochu unaví. I herecky to docela ušlo. Závěr a vysvětlení sice patří k těm debilnějším, ale upřímně řečeno nic moc převratného člověk ani nečeká. Jednou za čas něco podobného neuškodí. 55% ()