Rodinný typ je akčně dramatický seriál, který si nebere servítky, vyprávějící příběh muže ze střední třídy, který pracuje pro speciální buňku Národní vyšetřovací agentury. Snaží se chránit národ před teroristy a zároveň musí chránit svou rodinu před dopady jeho tajné, náročné, ale špatně placené práce. (Prime Video)

Ketri

Dovolila bych si tvrdit, že je to srovnatelné s Hatufim, Kfulim či Faudou. Ale, pokud bych srovnávala vybavení týmů, podmínky fungování, zázemí - tak se divím, že ta Indie ještě drží pohromadě. ()

BlackHood

Absolutní vrchol indické kinematografie. Příběh na úrovni Homeland: první a druhá série se odehrává v Indii, Pakistánu, Afghanistánu, Velké Británii, Srí Lance, Francii... jedná se o napínavou hru, ve které teroristi mnohdy přechytračí vyšetřovatele a pomotají hlavu rovněž divákovi. Samotná akce je pak luxusně natočená. Nikdy by mě nenapadlo, že v seriálu uvidím 12 minutové akční scény na jeden záběr na úrovni Extraction! Těch bylo v prvních dvou sérií pět a každou z nich si doteď s úžasem vybavuji. 10/10. Těším se na třetí sérii a určitě kouknu na další projekty tvůrců a indické seriály od Amazonu. ()