Dlouhé roky strávila teenagerka Jodi (Ava Michelle) shrbená, aby se svými 185 cm nevyčnívala. Teď se rozhodla svým komplexům čelit, ale na střední se zaplete do milostného trojúhelníku. (Netflix)

Desmond04

Tady budu trošku v opozici, ale Tall Girl není rozhodně typická středoškolská blbůstka. Vtipné situace jsou vystaveny převážně kolem hlavní a zároveň i vysoké hrdinky a popravdě jsou velmi zdařilé. Casting je také povedený a jak Jodi, tak i její mini pidi kámoši posbírali notnou dávku sympatií. Co velmi kvituji je fakt, že díky nim, nejsou prvoplánové romance všudypřítomným prvkem ve filmu. Nicméně, když na ně přijde, tak to opravdu úplně není ono. Naštěstí ostatní prvky šlapou jako hodinky a i přes zdánlivé umístění v klišé nabitém prostředí, nabízí scénař svěží a dosud ne tak probádaný příběh. Pokud by takhle vypadala každá teen komedie, tak by na tom Netflixu bylo krásně. ()

kocik1

Velmi neobratná romantika pro slečnu, která má ještě větší nohu než já. Ani to ale neznamená, že film bude mít protekci a dostane lepší hodnocení. Na velkou nohu se při výběru pánské obuvi zapomenout nedá, zvlášť když vám přičinlivá prodavačka přiběhne obětavě poradit, že dámské modely mají na druhé straně, na tenhle film zapomenete raz dva. ()

lykan9

100x zpracované téma o ošklivce, která vlastně není ošklivkou a kterak k lásce přijde. Jedna hvězda za vkusné a neurážející obsazení a druhá za krásnou Sabrinu Carpenter. Netflix sice občas překvapí tím, že představí něco nevídaného a velmi dobrého, ale bohužel velmi často zpracovává i obehraná témata a Čára je jedním z těch případů. ()

Mrkvič

Trochu netradiční, občas vtipná, lehce nepředvídatelná a poměrně pohodová středoškolská romance. Vtip teda obstarává snad výhradně jen otec hlavní hrdinky. Mladé holky se po různu úspěšně tváří hezky, když mají být krásné. Kluci jsou postavy zdánlivě zajímavější, ale nakonec je všechny přebije jediná krabice na mlíko. Když jsem zapomněl na zmíněnou výšku 187, která mi neodpovídala všem těm podstupovaným problémům, rušila mě už jen ošklivá hlavní soupeřka, která měla být TOP TOP. ()

Flipnic-RE

To jsem si dal, ...achjo ... :-D Po 10ti strašně cool barevnejch minutách mi došlo, že koukám na film pro 15ti letý teenagery... No a nějak sem si řekl,, že to dokoukám, tak jsem to teda dokoukal ... No jako bylo to v pohodě, ale je to fakt pro puberťáky. Tak pokud je vám 15, tak si připočtěte ještě 2* (i když si myslím, že 15ti letí dnes stejně už taky sjížděj porno na datech a tohle jim příjde přeslazený jako mě ...). Mělo to hezký barvy a řešila se tam celou dobu jedna pusa !! :-D mazec fakt ... ;-)) ()

• Jodi Kreyman (Ava Michelle), které bylo v době uvedení filmu ve skutečnosti pouze 17 let, měřila 187 cm. (cmenda)