Děti ne a ne spát. A to si Paul s Ally mysleli, že už mají tyhle probdělé noci za sebou. Paul se celou noc potýká s vlastním vztekem i s neschopností jeho dětí konečně usnout. (HBO Europe)

keoma26

mozna az moc okate inspirovany vztahovejma konverzackama Woody Allena, takovou tou charakteristickou, sebeironickou, az nekdy otravnou samomluvou postav, ktera nepretrzite glosuje cele okoli a analyzuje ostatni ... Novum oproti treba Allenovi jsou prave deti, ktere se v jeho filmech skoro nevyskytuji, zato tady jsou logicky spoustecem a katalyzatorem vetsiny situaci. Rodice se v tomhle serialu najdou presne podle miry svyho cynismu, pro bezdetny muze serial slouzit bud jako docela vtipna antikoncepce, anebo naopak dukaz, ze vztah nebo zivot bez deti je vzdycky alespon o trochu vetsi "nuda" nez s nima. ()

bouncer

Vtipná sonda do života tápajících rodičů. Přišlo mi to vtipné i z pozice rodiče, kterou mnoho podobných situací zažil na vlastní kůži. Bohužel každý další díl slabší s důrazem na přehnané situace, které Freeman přehrává a vulgarity, které jsou v mnoha případech neopodstatněné. ()

MoiJe

Freeman tu nie je práve sympatický taťka a sama deti nemám, takže štartovaciu pozíciu seriál nemá ideálnu, ale nejak ma to aj tak zabavilo, čakala som, čo sa ešte stane. Pozriem ešte e2. A dobré na tréning britskej angličtiny, chvíľami naozaj prd rozumiem. ()

LadyRainier

Děti nemám, takže jsem myslela, že mě to nezabaví. Ale když se řešilo, že rodiče dali vnuka spát, hned mi vyběhla scéna u nás se synovcem :-D Takže jo, ale trošku víc vulgarit než bych u dětí čekala... ()