Nal nokyeojuo

• Južná Kórea 날 녹여주오 (viac)

Ma Dong Chan (Chang-wook Ji) je úspěšný muž, který pracuje jako producent zábavného televizního programu a který rád posouvá hranice televizní zábavy. Go Mi Ran se jako pracovnice na částečný úvazek účastní několika jeho TV experimentů a zaváže se jeho novému projektu. Souhlasí, že se nechá na 24 hodin, spolu s Ma Dong Chanem, zmrazit. Během experimentu dojde k nečekaným událostem a oba se probudí až po 20 letech. (Sinecod)

sarulefilm

Moc jsem od toho nečekala, ale začátek byl naprosto skvělý. První epizody byly svižné a hlavně vtipné. Ten humor tam fungoval opravdu na 100% a to nejen v dialozích ale i v celkovém pohybu postav v prostoru. Navíc tak byly i vhodně vložené dojemné momenty. A tak to mělo zůstat až do konce. Mělo to být hlavně komediální s občasnými vážnými momenty a bylo by to úžasný. Jenže bohužel se to po pár epizodách začalo dělat hrozně na vážno a to mi už moc nesedlo. Hlavní postavy mezi svou neměly nijak výjimečnou chemii, ale přesto jsem jim fandila. Celou dobu jsem se bála zbytečného rozchodu jako v jiných seriálech, ale místo toho přišlo dlouhé čekání na shledání, což taky není výhra. Doufala jsem, že se ke konci vrátí komediální prvky, ale bohužel se tak nestalo. Přesto si ale myslím, že je to mírný nadprůměr, hlavně díky hereckému obsazení. ()

mikki089

Pomalé a nudné. Než se pustím do toho, co je v tomto seriálu špatného, začnu pozitivy. První dva díly byly vlastně docela dobré a slibné. V podstatě příběh před rozmražením Mi Ran a Dong Chanem byl skvělý. Byly momenty, které se daly udělat jinak (např. Mi Ran přistihla svého přítele na rande s jinou a doslova letěla vzduchem, aby ho kopla do obličeje). Velmi se mi líbil vztah Mi Ran s jejím bratrem (na který se v druhé polovině seriálu v podstatě zapomnělo). Herecké výkony Chang-wooka (Dong Chan) a Se-ah (ex Dong Chana) působily jako jediné realistické a koukatelné. Jin-Ah (Mi Ran) měla také své momenty, ale její herectví v mnoha scénách bylo poměrně přehnané. Co jsem v dramatu nemohl vystát? Přehnané reakce většiny postav, kdy stále křičeli, brečeli nebo koktali. Technicky vzato, většině hlavních a vedlejších postav bylo mezi 40-55, přesto se stále chovali jako malé děti. Druhá polovina dramatu se stala nudnou. Dělo se tolik věcí najednou, ale zároveň se nic nevyřešilo, zápletka byla všude kolem a spousta scén byla zbytečně zdlouhavá (více záběrů na jednu scénu, dlouhé pauzy mezi mluvením, pomalé mluvení atd...). ()

bulinka

Myšlienka seriálu bola zaujímavá, ale musím priznať, že sa mi úplne nepáčilo spracovanie. Hlavne tie akože vtipné pasáže. sa mi tam vôbec nehodili. Musela som to pretáčať. Časti, keď bol dej vážny až dramatický boli dobré. Svedčilo to viac hercom aj celému seriálu. Viac by sa mi to páčilo, keby to bolo celé také viac vážno-dramatické. Pekné bolo zobrazenie doby a rozdielov pred experimentom a po 20 rokoch. Na to mohli kládť väčší dôraz. Prišlo mi až príliš jednoduché, že postava hlavného hrdina (Ma Dong Chan - Ji Chang-Wook) sa po 20 rokoch sa rýchlo začlenil do spoločnosti a do práce, akoby pre neho neubehlo 20 rokov. Aspoň, že ženská hlavná postava (Go Mi Ran - Jin-Ah Won) to nemala také ľahké. Obaja títo herci boli v pohode a dobre sa na nich pozeralo, no podľa mňa si zaslúžili lepšie spracovanie seriálu a lepší scenár. ()

Magicbaobab

Velmi zajímavý námět a dobře vybraní herci. Dvě hvězdy ale proto, že postavy strašně přehrávaly a řvaly, chovat se takto někdo v reálu, tak ho pošlou k psychiatrovi, nebo se mu bude sypat koks z kapes. Velmi to ztěžovalo sledování, hlavně ze začátku, kdy postavy reagovaly na časový posun. Místo, aby se to řešilo nějak racionálně, postavy řvaly, řvaly a zase řvaly. Velká škoda dobrého nápadu a slušného obsazení! ()

Kreptry

Obsahuje spoilery! Nebylo to od začátku špatné, to až potom se z toho stalo něco, co nemělo pořádnou chuť. Ten dobrý rozjezd se změnil v mišmaš scén, které řešily všechno, ale pořádně vlastně nic. Trošku se to spravilo ve 14. a 15. díle, ale to finále? Jako když šijete sukni, ale nemáte dost látky, tak tam přišijete kus džínoviny, která vám zbyla z kalhot a zbytek dopletete. Nebylo to ale jenom finále. Záporák se na můj vkus chytil až moc rychle a moc jednoduše. Profesor získal svou paměť jako mávnutím kouzelného proutku a všichni to vzali na vědomí bez výhrad (alespoň si nemůžu vzpomenout, že by to tam někdo řešil a pozastavoval se nad tím, natož aby tam byla nějaká scéna, která by divákovi umožnila být u toho). Smutné je, že ani Ma Dong-Chan, respektive Ji Chang-Wook, neměl sílu to nezachránit. ()